Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy srácnak komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés

Azt vágom, hogy van aki félénk, maga se tudja mit akar stb, de pl vam egy srác aki egyértelműen szeretne tőlem valamit -ez nem kérdés- de rámegyek a fb-jára és van csaja. Most ezt így nem mondhatom meg idegenben, hogy valós e a kapcsolatuk vagy csak kamubarátnő(ami a tippem), de ezzel így is, úgy is összezavar. Ha hetero, nem nyomulna, ha meleg és nyílt a pasizásra, akkor minek van kamubarátnője? Nekem egy-két kirakós darabka hiányzik...

Szerintetek azt szeretné, ha a "kis titka" lennék? Ti találkoztatok már ilyennel?



2016. okt. 11. 18:07
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem a kamubarátnő annyira éretlen és gáz dolog, hogy az már egy intő jel, és hanyagolandó. Ha meg igazi barátnő, akkor nyilván :D
2016. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél tőle és szerinted ő mit szeretne tőled?


Ha a "valami" a szex, hát nyilván nem vállalja magát. Neked jó, ha csak szexkapcsolat van? Akkor ne érdekeljen a nője.


Ha komoly kapcsolatot akar veled, és te is vele, akkor meg egyszerűen kérdezd meg tőle, ki az a nő.

2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy esetleg biszex?
2016. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kamubarátnő ciki! Lehet, hogy biszex?!
2016. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ment a zöld mimdenkinek!

Gondoltam arra, hogy biszex -és ezt tényleg nem hoztam fel a kérdésben-, de alapvetően ugyanaz marad a kérdésem.

Én 98%-ban komoly párkapcsolatot szeretnék(egyértelműen ez nem lenne nyitott, hogy a csaját is megtartsa), de ha valahogy sikerülne rávennie arra, hogy dugjunk, vagy rendszeresen csináljuk, vagyis dugópajtik legyünk, akkor is szeretném, ha tisztázná a csajjal való kapcsolatát...Ha nyitott kapcsolatban élnek az még csak-csak elmenne elméletben, de ha komoly a dolog, akkor tuti nem én lennék az akivel megcsalja a barátnőjét. Ezt nem kell veséznem.:/

De van másik srác is, aki fb-n "hetero", de legalább szingli. Lehet, ő felé kellene nyitnom(csak ő cigizik és nem annyira jön be...:P).

2016. okt. 12. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig hetero volt de izgatná kipróbálni férfival is.
2016. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!