Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alapból heteró lettem volna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapból heteró lettem volna, de mivel nem vagyok túl jó a csajoknál, ezért volt már fiús kalandom. Most viszont ha fel akarok költözni Pestre egy komoly kapcsolatba kellene belemennem. Én lennék a női szerepben, és a fickóhoz mennék. Belemenjek? 19/f

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön a pasi és normális is...
2016. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó teste van, normálisnak tűnik.
2016. okt. 12. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első mondatod ízlelgesd egy kicsit. Ha tényleg így van át akarsz verni valakit azzal, hogy komoly a kapcsolat? Ha jönne egy lány, akkor gondolom otthagynád.
2016. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kellene?
2016. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a kellene, hogy odaköltöznék hozzá, és élettára lennék. Nem csak kaland lenne. De úgy érzem ezzel búcsút intek a reménynek is hogy nőm legyen.
2016. okt. 12. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen döntéssel az egész életedet tönkreteheted konkrétan. Ha nem vonz ez a homoszexuális dolog inkább ne erőltesd és Pesten biztos több lány van mint ahol most laksz.
2016. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos aki nem jóképű falun, az városban sem az.
2016. okt. 12. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De akkor se tegyél olyat ami szexuális és nem akarod. Évek múlva amikor megjön az eszed tükörbe sem tudsz majd nézni.
2016. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég.


Ha nem vagy meleg, csak maximum biszex, ne áltasd azzal, hogy az élettársa leszel. (Amúgy meg ne aggass magadra címkéket.) OK, biztos van benned némi kishitűség, hogy nem vagy jóképű, és jólesett, hogy neki kellettél (honnan veszd, hogy neki épp nem az jött be, ahogy kinézel? vagy éppen hogy a személyiséged tetszik neki benned!)


Önts tiszta vizet a pohárba, mondd el a kétségeidet, érzéseidet, és találjátok ki, mi a legjobb.

2016. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!