Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám úgy megujjazni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám úgy megujjazni magam hogy elélvezzek tőle?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
a farkammal :3
2016. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha komolyan kérdezed írok privátot.

26/N

2016. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ujjazással még nem sikerült, mert elég kényelmetlen. Vibrátorral igen. Mivel nem tudtam megállni azt, hogy ne nyúljak a farkamhoz is, ezért vettem egy erényövet, amit az egyik barátomnak adtam oda. Amikor már pár napja rajtam volt és éreztem, hogy kezdek stresszes lenni kielégületlenség miatt, akkor próbáltam meg. Nem az volt a lényeg, hogy a vibrit ki-be húzogassam, hanem az, hogy erősen masszírozzam a prosztatámat vele. Akkor csinálod jól, ha egy idő után úgy érzed, hogy pisilned kell. Akkor kell ellazulni és "pisilni" (ekkor az ondód fog kijönni). Utána mehet tovább azonnal, ez nem olyan, mintha a farkaddal mennél el és utána már nem is kívánod.


Annyit hozzátennék, hogy ezután még fél napig volt egy furcsa érzésem, mintha ki lenne elégítve a fenekem.


23/F

2016. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es: azt tudod, hogy ez meleg kategória és análujjazásról van szó, ugye? :P


utolsó: köszi a kimerítő tippet, ezt ki fogom próbálni! :)


26f m

2016. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, hozzátenném, hogy ilyen vibrátorral csináltam:

[link]

2016. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabipasika ***** válasza:
100%

Én megújazlak és a számba is élvezhetsz ha érdekel...


33/F

2016. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!