Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegség elfogadását segítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegség elfogadását segítő pszichológus?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomról lenne szó. Nem nagyon tudja feldolgozni, hogy meleg. Szakember segítségére lenne szüksége.


Van esélye annak, hogy egy jó pszichológus tudna rajta segíteni?



2016. okt. 17. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te is tudsz rajta segiteni. Csak beszélgess vele róla, olvasson könyveket ezzel kapcsolatban
2016. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok rajta segíteni, már évek óta próbálok. Pont ezért írtam ki a kérdést, mert nem jutunk egyről a kettőre így.
2016. okt. 17. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ha találsz szólj. Ugyanígy van az én legjobb barátom is. Depis folyton és tuti összefügg azzal, hogy még fiatal és nem tudja elfogadni. Igaz később se egyszerűbb, de gimisként azért ez nehezebb...
2016. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A sulis pszichológusok a kamaszkori problémákra vannak szakosodva, ezért szerintem ha van nálatok, akkor oda simán elmehet.
2016. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem találtam sajnos, de szólok amint lesz. Az én barátom viszont már nem gimis, hanem 30 körüli. :)
2016. okt. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!