Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tegnap elmondtam Anyukámnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elmondtam Anyukámnak, meleg vagyok, nagyon megértő volt velem és kedves, hogyan tudom ezt meghálálni? 23F

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Anyát, jó ember, mindig mellettem volt és támogatott engem. Apát is szerettem, de ő sajnos elhunyt 7 éve egy balesetben. Már nem vele lakom, hanem albérletben, de 2 hetente meglátogatom őt.


Tegnap végre összeszedtem magam és elmondtam Anyának, ami már régóta nyomta a lelkem. Kértem, üljünk le a kanapéra és mondtam neki: "Anya, már régóta szeretnék elmondani valamit, de eddig nem tudtam megtenni! A lényeg az, hogy meleg vagyok!"


A reakciója nagyon pozitív volt, azt válaszolta, hogy "Ezt én már nagyon rég óta tudtam, de vártam a napot, hogy te mond el nekem! Nincs semmi baj, fiam, én nagyon szeretlek téged, az a legfontosabb, hogy boldog legyél! Támogatlak a dologban és legyél boldog!"


Nagyon meghatódtam, tudtam, hogy nem fog rám "haragudni", de mégis nagyon nehéz volt nekem elmondani a dolgot. De egyébként tényleg nagyon jó érzés volt, hogy ilyen megértő, tegnap végig nagyon kedves volt hozzám és sokszor mondta, szeret engem és meg is ölelt!


A kérdésem, hogyan tudom meghálálni Anyának, hogy ennyire kedves és megértő hozzám! Annyira jó érzés, hogy szeret engem és elfogad, mindenképpen szeretném meghálálni!


2016. okt. 22. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Én nagyapaként csak azt tudom mondani, hogy ezt egyetlen dologgal tudod "meghálálni", azzal, hogy mégis csak csinálsz neki egy unokát.
2016. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell meghálálnod. Egy jó szülőtöl ez a normális reakció
2016. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Jaj de aranyos történet. Az első válaszolót nem is értem, de ha valamilyen úton mégis lenne gyereked akkor majd te is látod hogy egy igazi szerető szülő így viszonyul a gyereke dolgaihoz. Szerintem nincs szükség kifejezett hálálkodásra, de például szervezhetnétek valami közös programot pl menjetek el vacsorázni vagy valami ilyesmi.
2016. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Aranyos történet, és ez egy intelligens szülői reakció!

Nem kell meghálálnod, legyél jó hozzá azzal tudod viszonozni, örülj hogy ilyen anyukát adott a sors!

2016. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
de jó ilyet is olvasni! egy igazi szerető SZÜLŐ igy viselkedik, de azt mondom nagyon szerencsés vagy hogy ilyen Anyukád van. szeresd továbbra is ahogyan eddig is szeretted. és nagyon sok sikert kivánok hogy megtaláld az igazit. (vagy talán már meg is van, erről nem irtál)
2016. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!