Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék hasonló, szerény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék hasonló, szerény, megértő, nem csak szexre hajtó meleg fiúval ismerkedni?

Figyelt kérdés

Netes keresés eddig nagy csalódás. Ott mindenki trendi, szép, okos, nagyfarkú, és ilyet is keres. Én csak egy hasonló fiúval szeretném felvenni a kapcsolatot. Élőben nem merek odamenni senkihez sem, hogy nagyon tetszel, ismizhetünk? Mivel nagyon is vidéken lakom, így nem egyszerű a dolog!

Tehát akkor hol és hogyan lehetne?



2013. jan. 29. 13:10
1 2
 1/11 Emberek ***** válasza:

Kék osztriga bár xD

Egyébként meg bárhol! Buliban, suliban, ismerettségi körödben, stb..

2013. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kék osztriga bár tuti jó ötlet, köszi! :D

De hogy menjek oda hozzá??? Szerinted ez csak úgy menne?

2013. jan. 29. 13:24
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Alterego. Vegyél fel rózsaszín csőnacit, és már nem is kell odamenned senkihez, mennek maguktól :D
2013. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél! Itt aztán van alterego, meg olyan gatyám is szerinted? :(
2013. jan. 29. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A net sajnos ilyen, tele van nagyarcú b@szatlan emberekkel, mert IRL nem lehet kiírni magadra hogy "dugjon meg már valaki", úgyhogy a netre megy fel az összes ilyen arc.

Viszont melegek között sokan rá vannak szorulva más célból is, szóval nem reménytelen. Ne kihívó képpel keress, inkább a hobbid látszódjon rajta, legyen fenn az arcodról és egész alakos tiszta, reálisan kinéző kép. (ha nem volt még meg a coming out, akkor pm-ben)

Írj sokmindent magadról, hogy mivel foglalkozol, mi érdekel, milyen céljaid vannak az életben.

A levelekre hosszú, egész mondatos választ írj. Ha szimpatikus, kérj találkozót. Nappal, forgalmas helyre, egyenlőre haverként.


Keress hasonló érdeklődési körből embereket. Legyetek barátok, beszélgessetek sokat, és haladjatok lassan.

2013. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Próbáltam már hasonlóan, de elkeserítő. Egy kérdéses válaszok, ki sem írom :( De meg kell próbáljam egyedül nagyon vacak.
2013. jan. 29. 14:45
 7/11 Emberek ***** válasza:
100%
Mindenesetre önbizalom!! Anélkül nem megy sajnos. Ezzel így voltam én is (heteroként), de sikeresen változtattam rajta. Sok sikert neked is!
2013. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Habár nekünk nagyon sok kell hozzá.
2013. jan. 29. 15:24
 9/11 anonim válasza:
Grindr ;)
2013. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Hol tudnék olyat találni,aki csak szexet akar és nem nyavalyog kapcsolaton és minden áron ráakar akaszkodni másra??????

Én ebben nem hiszek.És a melegek többsége sem szerintem.

A heteróknál is idővel másabb lesz a felfogás,hidd el.

Mert egyre kötetlenebbül élnek ők is.Nem akarják korlátozni egymást.

A melegek meg ebbe születtek.Nehezebb is megvalósítani.

Szóval ne légy naív,az élet nem a szerelemről szól.

2013. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!