Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetne jobban megszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne jobban megszeretni a lányokat? Van olyan, hogy önbizalomhiány miatt van a melegség?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy ha olyan dolgok történnek velem, ami miatt lecsökken az önbizalmam, akkor inkább a férfiak felé vonzódom, de kb. 1 éve dolgozom, viszonylag jól keresek, sikeresebb vagyok, és azt vettem észre, hogy egyre jobban elkezdtek érdekelni a nők is.


Még szűz vagyok, mindkét nemmel.


Ha lánnyal próbálnám ki a szexet, az jót tenne szerintetek?

Az is probléma, hogy attól is nagyon félek, hogy nem leszek jó az ágyban.


2016. okt. 23. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az önbizalomhiányos az önbizalomhiányos, a meleg meg meleg. attól, hogy félénk egy srác ugyanúgy a lányokra fog vágyni nem srácra. ha úgy érzed fiúval kívánod vagy fiúval szeretnél párkapcsolatot, akkor vagy meleg.
2016. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hidd már el, amit írtam, valóban így érzem, nem én találtam ki.

A fiúk felé csökkent az érdeklődésem, a lányok felé meg nő.


Csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan lehetne ezen gyorsítani.

2016. okt. 23. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a bátorságodat és valamilyen sorrendben próbáld ki mind a kettőt. Ha elmúltál 18 akkor már valószínű, hogy kialakult az identitásod. Lehet, hogy Bi vagy.
2016. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biszex vagy. de ha már dolgozol stb akkor már ideje lenne lefeküdni valakivel
2016. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár dolgozol, akár nem, ha nem mersz kezdeményezni egy lánynál sem, nem lesz csajod. De lehet egy aktív férfi megtalál. És te leszel a lányos oldalon.
2016. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bisex vagy.

Az hogy most érdekelnek a nők, az semmit nem jelent.

Egy sex sem. Majd ha rájössz mit szeretnének hosszú távon, meg milyen velük élni, akkor lehet hogy inkább a férfiakra vágysz majd.

A szerelem nem köthető nemekhez.

Majd jön az az egy akinek jönnie kell.

Az önbizalom hiányon javíthat egy jó buli, egy két koktél egy új frizura, egy külföldi utazás bármi ami kimozdít abból amiben most vagy.

2016. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!