Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a megoldás ha ilyen van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha ilyen van anál után?

Figyelt kérdés
Ma életemben elsőként megdugott egy srác, de azt hiszem kijött az aranyerem. Mit kell tenni? Illetve ha elsőre így volt, akkor várhatóan mindig így lesz? :(

2016. nov. 4. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor valszeg ez nem a Te műfajod lesz. Mik a tünetek?
2016. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkor... szopás...
2016. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megvizsgáltatnám orvossal, hogy valóban van-e aranyerem. Ha igen, akkor megkérdezném, hogy lehet-e ilyenkor análisan szexelni, és a lehet, akkor hogyan tudjátok minél kevesebb kockázattal.


23/L

2016. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha a tünetek valóban aranyérre hajaznak, akkor Reparon kenőcsöt tudom javasolni, és később érdemesebb lesz nagyobb körültekintéssel análozni (hosszabb előjáték, több síkositó, finomabb mozdulatok), vagy kisebb farkú pasit választani.


Ha nem vagy benne biztos, hogy aranyér, akkor inkább keress fel egy urulógust!

2016. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Valamiből tanulnod kell..
2016. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Aranyér, hisz kijött egy ér, amit vissza lehet nyomni ;)

A farka nem volt nagy. Tök átlag magyar méret. Mint az enyém. 23cm :D Csak viccelek. 16cm kb. Szóval értitek...

2016. nov. 4. 22:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
gyengébben legközelebb talán:D és keress egy dokit felír valamit, szerintem ez csak elsőnek volt így.. majd megszokod:D
2016. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 icu75 ***** válasza:
100%
Nyugi kérdező,féláron kenőcs,de az elég gyenge,ha arra nem múlik,akkor a háziorvosod is tud felírni egy nagyon jó kúpot(nem tudom a nevét) . Ne aggódj vissza fog menni de addig ne dugasd! Amikor szültem nekem pingponglabda méretűre jött ki,de aztán elmúlt,és szoktunk análozni a párommal,nem újult ki,mondjuk már tapasztaltak vagyunk.
2016. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 icu75 ***** válasza:
100%
Bocsánat reparon,(javított a szövegszerkesztő) vagy mastu kenőcs
2016. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
KÖszi a tanácsokat. A nagy kérdés, hogy MINDIG ez lesz?
2016. nov. 5. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!