Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom mi lenne a helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Tegnap egy házibuliban picit jobban összejöttem egy barátommal. Nagyon helyes srác, és jó is volt vele, csak nekem lenne egy barátnőm is ez a baj. Nem tudom mitévő legyek. A srác szép és okos, pasinak szebb mint a csajom nőnek. Meg tán jobban is birom. Ez bénán hangzik, de kit kéne válasszak mégis? Ha úgy hozná a sors hogy a srác lenne az, akkor milyen következményekkel számoljak? Lehet titkolni az ilyen kapcsolatot, vagy érdemes egyáltalán?

2016. júl. 31. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
A buzulás sosem, SOHASEM jó megoldás.
2016. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 youngboy26 ***** válasza:
1%
Egyetértek #1-es, nem jó dolog az nagy hazugság!
2016. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Tartsd meg hát mindkettőt
2016. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi homofóbot..

Lényeg: Ha a pasit szereted akkor őt válaszd. De ne hitegesd a csajod feleslegesen, ő is boldog párkapcsolatot akar, nem egy ilyen félrekefélő parasztot.

Bocs, de aki megcsal valakit, nem igazán tartom "jó" embernek.

2016. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked nőd van, akkor feltételezem, hogy a külvilág szemében a kényelmes heteró életet éled, vagyis nem élted át azokat a problémákat, amiket egy meleg. Így a te esetedben titkolni érdemes a fiús kapcsolatod, de ha tényleg a fiúval jössz össze, vállald legalább az "egyedülálló vagyok" titulust, s ne tartsd meg dísznek a lány csak azért, hogy tudj dicsekedni a környezetednek, hogy neked van barátnőd, mert az a legnagyobb gyávaság lenne.
2016. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a srácot jobban kedveled,egyértelmű hogy őt kell választanod.

Egy ilyen kapcsolat is annyival jár,hogy boldogok lesztek együtt.

Az meg hogy tud e róla valaki a ti saját döntésetek.

2016. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 Szerintem sem jó ember az ilyen. Így igaz ahogy mondod.

Hát esélyes hogy barátnőmmel szakítok, de nem feltétlen emiatt, alapban sem nagyon jövünk ki, nagyon más karakterek vagyunk.

Csak nem tudom hogy bele merjek-e vágni egy teljesen más életbe egy fiúval.

2016. júl. 31. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ne félj fiúval kezdeni. Próbáld ki és ha boldog vagy,akkor élvezd.
2016. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!