Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez nagyon elítélendő? Van még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon elítélendő? Van még valaki így?

Figyelt kérdés
Én egy uni meleg fiúcska vagyok, és nekem csak az olyan fiúk jönnek be, akiknek az arca szőrtelen, aranyos, a lábszőrt azt szeretem, de az arca legyen borotvált, és a hasa is, de ha cuki vékony szőrök vannak a hasán az aranyos, szóval emberfüggő, de engem jelenleg még taszít hogyha egy fiúnak az arca/hasa túl erős szőrös, demélem hogy ez meg fog változni bennem, mert ideje megszokni mivelnekem is növöget, viszont magamon is borotválom ezeket, és ezt elvárom is. 19/f

2016. nov. 4. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezt langyibangyibban nem tudtad volna előadni? :D
2016. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek uram, de ha már nem mondja meg senki rólam a valóéletben hogy meleg, akkor itt had éljem ki magam :Ddd
2016. nov. 4. 23:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn viccen kívül ilyen vagyok. Nekdm is most kezd nőni a szőröm, arcomon meg nincs. Egyáltalán nem vagy gáz :) 21/f/m
2016. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egyáltalán.
2016. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont olyan szőrös vagyok,mint egy farkasember.

Ettől függetlenül az jön be neked,és azzal leszel akivel akarsz.

Miért kéne hogy én, vagy bárki más bele szóljon ebbe, vagy ítélkezzen az ízlésed felett?

2016. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát csak kíváncsi voltam igazából, van-e így még valaki, mert társkeresőn küldenek ilyen fotókat kérés nélkül hogy látszik a hasa full szőrös, és írom neki h "nem vagy az esetem, bocsi" és elkezdi hogy "szánalmas vagy", hát most ba*zki, ha egyszerűen nem jön be akkor: 1. húzzuk egymás idejét? - Nem, 2. Legyek nyomorék és ne írjak vissza? - Nem. Na mindegy, szóval ezért kérdeztem, én is így gondoltam. :D
2016. nov. 5. 00:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
most mi elítélendő? hogy nem szereted a nagyon szőrös férfiakat? de, nagyon...
2016. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló az igényem, nem szeretem a szőrt. Szedem is magamról és a másiktól is elvárom ezt. Mondjuk én kiírtam a profilomban is, hogy csak szőrtelen/borotvált srácot keresek. Aki meg ennek ellenére ír, az így járt... :D Mert tőlem nem fog semmit kapni... Te se foglalkozz az ilyenekkel, sok a gyökér... :D
2016. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen embereket, akik ennyire leragadnak a külsőségeknél, hogy abba is kritériumokat tesznek, hogy hol és mennyire legyen szőrös a párjuk.


Biztos tartós és boldog párkapcsolataitok lesznek.

2016. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát én ennek ellenére olyan vagyok, hogy ha egyszer beleszeretek sosem tudok kiszeretni. :S
2016. nov. 6. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!