Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy fogadjam el magam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el magam és lépjek túl a depresszión?

Figyelt kérdés
Itt anon vagyok szóval bátran merek beszélni róla. Mostanában egyre jobban érzem hogy nem vagyok normális és sose lesz teljes az életem biszex/melegként (nemtudom pontosan). Kb 2 éve eléggé belezuhantam a gödörbe és azóta szinte folyamatosan rosszul vagyok. az elmúlt két hétbe még rosszabb lett, naphosszat csak iszok és cigizek de részegen is érzem ezt az állandó ürességet az életemben. Egyszerűen semmiben sincs szerencsém az életben. Állandóan azt kell látnom hogy másnak milyen sikerei vannak, miközbe én szopok hogy elérjem a céljaimat (amik alig vannak) de általában a vége előtt valami máshogy alakul és nem sikerül. Barátaim nem nagyon vannak, nem nagyon értik mi van velem. Szüleimmel se tudok beszélni. közösségbe igyekszek vidámnak tűnni. Van egy barátom de belőle is egyre jobban kiábrándulok, viszont tudom hogy ha mégis szakításra kerül most a sor akkor mégjobban összeomlok mert ő volt az egyetlen biztos támasz az életemben de mostmár ő is alig ír alig beszélünk, elvárná hogy mindent én csináljak én írjak először stb. Mint mondtam a pia meg a cigi se segít már semmit, meghalni pedig félek pedig tudom hogy optimális lenne. Bocs a lelkizésért. Mit ajánlatok hogy legalább ezt a pár kritikus hetet kibírjam?

2016. nov. 7. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is depressziós voltam, és sikerült kilàbalnom belőle.

(Ha akarsz beszélgetni ìrj)

L

2016. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Fiu vagy lany vagy?
2016. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Homoszexuális kategóriába írtam, és írtam hogy van barátom. Szerintem nyilvánvaló hogy fiú vagyok nem?
2016. nov. 7. 20:10
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
nő is lehet homoszexuális...
2016. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze. de homoszexuális nőnek nem barátja van
2016. nov. 7. 20:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szia, ha szeretnél dumálni nyugodtan írjál :) én is elég szar időszakomat élem de általában ha valakivel őszintén kibeszéled az sokat segíthet

16f(meleg)

2016. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülj hogy fiatal vagy előtted az élet.

Lehet uj barátod, uj szerelmed, mehetsz külföldre, felfedezhetnek a világot, es a világ is tart karokkal fogad egy fiatalt.

Lehetőségek sora áll előtted.

A szülőkkel másnak is xar a viszonya...

Gondolj el egy idősebbet ...na az a gaz!

A korral bezárul egy csomó minden...

2016. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előtted az élet!!! Fel a fejjel!
2016. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad elkeseredni! Nem szabad magadba roskadni!

Ügye, milyen szépen hangzanak ezek a javaslatok, megállapítások.

Tudom, hogy nem könnyű túllépni, megváltozni, de hidd el, lehetséges.

Ha gondolod írj.

Vitatkozva az előttem íróval. A korral nem zárúl le a mások bajának átélése, és nem mindenki marad a múlt századba gondolkodásilag!

2016. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak magamat olvastam volna szóról szóra...várom én is a tanácsokat...
2016. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!