Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy nagyon aranyos fiú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon aranyos fiú a munkahelyemen, és tudom, hogy én is tetszem neki, de nem tudom megtalálni sehogyan sem. Mit tegyek? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom, ahol rengeteg ember dolgozik több épületben, és azt se tudom melyik épületben van a szobája. A nevét már sikerült kiderítenem, de olyan neve van, amilyenből 1000 másik embernek is, így Facebook-on sem találom meg. :( A munkahelyi telefonkönyben sincs benne. Az egyik kollégáját megtaláltam Facebook-on, de az ő ismerősei között sincs. Ha meg véletlenül arra jár, ahol én dolgozom, akkor nem egyedül jön, hanem kb. 3-4-en együtt, és most menjek hozzá úgy oda, hogy ott állnak mellette a közvetlen kollégái, meg az én közvetlen kollégáim is a közelben vannak? Sosem volt még barátom, és nem akarom elszalasztani ezt a lehetőséget, főleg, hogy tudom, hogy én is tetszem neki. Lécci segítsetek!

2016. nov. 10. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg munka után a bejárat előtt.Ezt ismételd meg egészen addig amíg egyedül nem találod és ha így lesz akkor menj oda hozzá.

Nekem úgy tűnik,hogy csak a kifogásokat gyártod mert félsz a helyzettől,aki el van szánva az megtalálja a módot.

2016. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
menj oda hozzá ^^ és ha össze jöttök pls írd le, jót tenne a kis lelkemnek így Trump után xd :'(
2016. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is élőben kéne valahogy elcsípni, légy résen. :D

Szurkolok nektek. :)

2016. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi az OFFert, decsak engen erdekel, hogy honnan tudod h bejosz neki ha nem beszelsz vele, nincsenek kozos ismeroseitek, nem vagytok kapcsolatban az interneten es nemtudod holis dolgozik pontosan a munkahelyen belul? Pusztan erdekel, honnan van h "Tudod" (tehat biztos vagybenne) h tetszel neki?:o
2016. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
94%
Én is az előttem lévővel értek egyet, honnan tudod h tetszel neki ha nem is beszéltetek még meg nem is ismered csak látásból? De amúgy igen élőben kéne odamenni hozzá vagy megvárni. Mellesleg melyik cég ez?
2016. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy életünkben először pillantottuk meg egymást, és rámmosolygott. Egy heteró minek mosolyogna rá egy másik fiúra? Meg szerintem egy meleg sem mosolyogna, ha nem tetszenék neki. Vagy szerintetek nincs igazam?
2016. nov. 11. 18:52
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Van egy csoporttársam, aki szerintem 100% heteró, volt barátnője is. Nekem tetszik, én szoktam rá mosolyogni, de ő is rám, ha összenézünk, beszélgetést kezdeményez. Nem akarom hitegetni magam azzal, hogy talán biszex, és tetszem neki. Egyszerűen csak kedves velem. Rengeteg alkalma lett volna szerintem, hogy jobban kimutassa, ha érez valamit, mert szoktunk beszélgetni. Hozzáteszem heteró fiú létére egész jól viseli az én kevésbé heterós szemelyiségemet. :) Egyszerűen csak kedves és jó ember.
2016. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na de ez akkor is nagyon ritka, és van rá esély, hogy tetszem neki. Még soha nem mosolygott fiú rám előtte.
2016. nov. 12. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ritka. Egy fiú sem mosolygott rám és volt ilyen kedves velem ezelőtt. Ez a csoporttársam a kivétel. :) De ő ugye heteró...

(utolsó válaszoló voltam)

2016. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ra esely, de lehst csak szimplan egy kedves eletvidam ember aki mosolygassal visz egy kis oromot a szurke hetkoznapi emberek eletebe:D en nem mosolygok ha nincs ra okom, deha pl osszepillantok egy idegennel arra mosolygok, hatha feldobom a napjat:D mindenesetre sok sikert azert hatha osszejon. Am ha megvan a munkatarsa, ha a sracnak nincsis meg ismerosjenr a fiu aki tetszik neked, a munkatarsatol megtudakolhatnad hol/melyik epuletbe dolgizik, es ha munkatars ergo ottlesz a herceged is valahol:D
2016. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!