Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, milyen alkatú passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, milyen alkatú passzívokat részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
Tudom, sok minden számít még, arc, belső értékek stb de itt most kifejezetten az alkat a kérdés. Izmos, vékony, dundi stb stb

2016. nov. 12. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kifejezetten az alkatot nézzük, akkor számomra a vékony vagy az enyhén sportos testalkatú, 170-180 cm magas passzívok jönnek be.


A vékonyság alatt nem a csontsoványságra gondolok, hanem kicsit nőiesebb, karcsú vonalakra (lapos has, vékony derék, popsi nem baj ha van :)


Ha sportos a passzív, akkor belefér a kockahas, a szépen szálkásított test, de a kigyúrtak már nem jönnek be.

2016. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vékonyabb, szálkás
2016. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pocakos passzív pasi vagyok, az aktívok ezt nem szeretik, ez látszik. :(
2016. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb darabok jönnek be, a kifejezetten izmosakkal szemben előnyben részesítem azokat, akin akad felesleg.
2016. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 160-175 magas vékony lányos srácokat kedvelem. Borotvált arc, akár hosszú haj. Kerek popó :) Van egy-két emo srác is aki nagyon bejön. Szóval az ilyen kategóriájúakat...

Szombathelyen ha van iyesmi, írhattok ám nyugodtan... :) 25 vagyok aktív.

2016. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!