Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem zavarja a passzívoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja a passzívokat, ha elnyomják őket?

Figyelt kérdés
Természetesen nem az összesre vonatkozik ez, de a többségre úgy vettem észre, hogy igaz. Nem zavarja őket, hogy előbb kérnek a seggükről képet, mint az arcukról, nem zavarja őket, hogy úgy beszélnek velük, mint ahogy kutyákka se szoktak és az se zavarja őket, amikor az aktív minden gondolkodás nélkül rávágja, hogy biztos élvezni fogja a passzív, ha megdugják.
2016. szept. 3. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Miért zavarjon?
2016. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Talán mert van akinek ez bejön? tudod bdsm?!
2016. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A BDSM egy ritka parafília, én most sokkal több emberről beszélek, mint amennyinek ilyenje van.


"Miért zavarjon?"


Engem például azért zavar, mert nem akarok véletlenül se olyan barátot, akinek csak azért kellek, mert ki tudom elégíteni.

2016. szept. 3. 14:52
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
Főzhetsz is rá, moshatsz is rá.
2016. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló vagy? Nekem örülnöm kéne, hogy moshatok és takaríthatok rá, vagy most ezt mire mondtad?
2016. szept. 3. 14:59
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha zavar a bealitottsaga kedves 6-os akkor ne Gyere a homoszexualitás rovatba.
2016. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Őt zavarja. Nem olvastad a kérdést?
2016. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert a passzívokat maga az alárendelt szerep izgatja. Ugyanúgy, mint sok nő, akiket üt-ver a férjük. Többször szakít vele, de egy idő után mindig visszamegy hozzá. Erre nincs más magyarázat csak az, hogy izgatja az alárendelt, elnyomott szerep.
2016. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez elkeserítő szerintem. Jó, mindenkinek joga van azzal élni, akivel akar, de én mit tudok tenni, ha az egyik nő vagy passzív ismerősömet elkezdi verni a barátja, férje? Örülnöm kéne, hogy végre megtalálta azt, akire vágyott?
2016. szept. 3. 15:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is passzív vagy kedves kérdező? Ha valakit kapcsolatok belüli erőszak ér, az ellen te nem tudsz mit tenni. Ha nem szeretnél alárendelt szerepet, akkor olyan partnert válassz! A boldogság egy elvont fogalom és Nincs rá sablon, hogy kinek és mit jelent.
2016. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!