Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatban is ragaszkodto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban is ragaszkodtok a szexben lévő szerepetekhez? Ez szakításra lehet ok?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt fiúm, de talán most valakinek megtetszettem és ő is rendes személynek tűnik. Azt sajnos nem tudom, hogy aktív, passzív vagy uni. Én többnyire úgy gondolom, hogy aktív, de aztán néha mégis vannak /az olyan/ mozdulatai, meg amikor a szemembe néz, akkor is passzívnak tűnik(talán azért hat aktívnak, mert próbál "heterosan" viselkedni?). Én szerintem aktív vagyok. Ha ő is aktív és nem akar "engedni"/nem élvezi, csak kényelmetlen neki, fáj és nekem is, akkor ne is eröltessük? Mármint persze, ez egy összetettebb dolog, de ha egyikünk se szeretné/vállalná a passzív szerepet, akkor ennyi volt? Ha megvan a szikra, jól kijövünk blah-blah, szóval gyakorlatilag megtaláltuk életünk párját viszont a szex is fontos(tapasztalatom nincs), akkor mit gondoltok? Mennyire lennétek kompromisszum kötésre képesek? Meddig mennétek el? Azt mondanátok, hogy akkor nincs anál vagy nincs szex egyáltalán? Ti kibírnátok szex nélkül? Én csupán 20 vagyok, de nem nagyon bírom már...

Mik a ti tapasztalatotok e téren?



2016. nov. 14. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nincs semmi tapasztalatod és már ilyesmin aggódsz?

Csináljátok, gyakoroljatok és akkor majd kialakul. Ha majd azután problémák lesznek a szerepekkel, akkor írj!

2016. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Figyu, nekem van egy heteró haverom akibe teljesen belezúgtam és én inkább aktív vagyok, de nekem tök mindegy lenne ha vele lehetnék. :) Ha most jönne egy pasi aki szintén aktív és meleg, és neagyisten be is jövünk egymásnak, akkor én pont le .. -om hogy kié az aktív és kié a passzív szerep, aki ezt fontosnak tartja, az véleményem szerint nem szereti eléggé a párját. Az más hogy ha már megölelhetem elélvezek. :É 19/F
2016. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mire gondolsz pontosan. de én passzív vagyok és nem ragaszkodom hozzá. van azt hiszem sok "passzívos", talán kicsit feminin tulajdonságom, de nem azért mert szándékosan felvettem ezt a viselkedést..ilyen vagyok. szerintem ne pörögj rá erre, majd kiderül ki mit szeretne az ágyban. azon meg teljesen mindegy ki hogy viselkedik. ha kiderül, hogy egyikőtök sem szeretné popóba, hát akkor ez van..keresgéltek tovább
2016. nov. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!