Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatban élők: Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők: Ti hogyan szeretitek a wc ülőkét használat után helyezni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rosszul fogalmaztam, de az lenne a problémám hogy egy harmadik személy és néha beleértve a párom is, pisilés után mindig, állandóan úgy hagyják a wc ülőkét és engem ez nagyon idegesít. Én úgy szeretem ha wc-zés után szépen le van hajtva hagyják maguk után.

Én is párkapcsolatban élek (meleg)

Már erőből szoktam lecsapni a wc ülőkét amikor úgy hagyják, de nem akar eltörni se a kagyló. Legalább akkor észrevenné az illetékes.


2016. márc. 29. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Mi úgy egyeztünk meg, hogy lehajtva van. Mivel ideiglenesen nálunk lakik egyik barátnőm így párom igazodik hozzánk.
2016. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet velük megbeszélni hogy hajtsák le maguk után?
2016. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Párom szerint akkor kell lehajtani ha nő is lakik abban a házban. De engem nem érdekel ha nő lakik ha férfi azt a wc ülőkét le kell hajtani használat után.
2016. márc. 29. 16:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A mi megegyezésük szerint mindig le van hajtva a fedele is, nem csak az ülőke.
2016. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pasik maguktól nem hajtanák le, hogy miért, nem tudom. Eddigi barátnőim viszont rávettek, hogy mindig hajtsam le, és ezt végre "meg is tanultam"... :D Viszont a jelenlegi barátnőm épp hogy fordítva szereti - ki érti a nőket? - vagyis felhajtva, és így szépen én is visszaszoktam... :)
2016. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem,hogy ebből miért kell ekkora ügyet csinálni XD


Viseld el, nem fogsz belehalni ha neked kell lehajtani.

2016. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem ezt. Kit érdekel, hogy van az ülőke. ha nálunk le van hajtva és csövelni szeretnék ,akkor felhajtom, amúgy meg úgy hagyom. Bánom is én, hogy hogy hagyom vagy hogy találom az ülőkét. Ennél nagyobb gondod kívánom, hogy sosem legyen.
2016. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kimegy belőle a fenk súly. Engem zavar. Hát ne én hajtsam már le ha nem én emeltem fel. A keze le ne törjön.
2016. márc. 29. 17:16
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem,hogy ez olyan nagy probléma lenne amivel foglalkoznod kellene.De ha ez neked olyan fontos akkor beszélj vele,és ne csak annyit mondj hogy ez téged zavar. Mondjál normális érveket amik miatt neki le kellene hajtania.
2016. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű... Ki ne menjen a FENG SHUI. Amúgy meg nyilván nem foglalkozik ilyenekkel, azért nem is hajtja le. Én még mindig azt mondom, hogy ezzel kár foglalkoznod. Ha nem hajtja le, majd lehajtod te. És amúgy nem kötözködés, de ha mondjuk elmész otthonról és ő felnyitja az ülőkét, majd aztán mielőtt belépsz az ajtón, gyorsan lecsukja, akkor te érezni fogod, hogy egész nap ment kifele a feng shui?
2016. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!