Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet élvezni az elsőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élvezni az elsőt?

Figyelt kérdés

Passzív fiúkat kérdezem első sorban: lehet élvezni a legelső anális szexet, vagy inkább fájdalmat éreztetek? Tudtátok, hogy mit kell tennetek (csók, orál, …)?

19F/szűz



2016. nov. 17. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet
2016. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Partneren, helyen és leginkább rajtad múlik, mennyire tudod elengedni magad!
2016. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: koszonom a valszod, remelem nem sokara osszejon.
2016. nov. 17. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

15 alattiakkal beszélgetnék

Mivel én is ilykoru vaogy

2016. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én élveztem az elsőt. Pár percig volt kellemetlen, de utána egyre jobb lett. A végén már nagyon élveztem.
2016. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a lenyeg, hogy ne eroltess semmit, csak amire valojaban vagysz. Ne legyen teljesitmeny kenyszered. Es az elejen jobb ha te iranyitasz, mert ha faj, azonnal abba tudod hagyni. Ha izgulsz es szorongsz akkor biztos nem tudod elengedni magad, akkor pedig fajhat.
2016. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
persze tudtam. fájni fájt de szép lassan bejáródott és utána el tudtam élvezni csak több idő volt, hogy már ne fájjon
2016. nov. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bi vagyok és fiú.

Eddig 3x engedtem h belém hatoljanak..

Illetve ez csak próbálkozás volt ..s engedtem volna ..

Azt hittem meghalok úgy fájt !!

Az első 2-3 centinél sosem jutottunk tovább..

2016. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se mertem még kipróbálni... Pont azért, amit írsz, hogy félek, hogy fájna meg alapvetően aktív vagyok :(
2016. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!