Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » El tud-e élvezni vagy fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metal Sonic kérdése:

El tud-e élvezni vagy fel áll-e neki alvás közben?

Figyelt kérdés

volt már olyan hogy alvás közben valakit leszoptatok/leszopott?

ilyen esetben el tud élvezni vagy fel áll neki?

ha valakinek volt ilyen élménye akkor megirhatná vagy ha kínos privátban üzenhetné mert érdekel



2016. júl. 9. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A páromnak nem tudom felállítani álmában, de ha már eleve olyat álmodik és feláll neki, akkor el tud menni.
2016. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt ilyen.

Az akkori passzív barátom sokszor kihasználta a merevedésemet. Mondta is hogy sokat áll alvás közben, vagy ébredés közben. Meg is lepett párszor vele.

Ébredésnél persze magamnál voltam, akkor sikerül biztosan.

Alvás közben ritkán sikerül, de mikor szopnak álmodozok egyéb kellemes dolgokról és megy az élvezés. Olyan ez mint az első magömlés. Alvás közben történik meg, erotikus álmok miatt.

Akkor mindig úgy kelek hogy az ágy kicsit nedves és a barátom törölgeti a száját én meg mosolygok feszt...

2016. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Fel direktbe nem állítottam fel neki, de éjjel többször is merevedése szokott lenni, illetve vagy naci nélkül vagy lukas ' naciban alszik. Persze, hogy néha beindult a fantáziám ;) :D szerencsére elég mély alvó, így volt alkalmam is, párszor szájjal a makkját ingerelve, de általában kézzel kielégíteni :D

Egyszer ugyan lebuktam.... :D de tök aranyosan megdicsért. Következő nap , ny.a.l.á.s.s.a.l keltett :D

Mondanom sem kell, hogy egyikünk sem szokott le róla:D

2016. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi. Az utsó vagyok. Idepofátlankodtam :D

Csak azt akartam ezzel mondani, hogy igen, van hogy álmában el lehet éleveztetni :D

2016. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. júl. 9. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
barátom van, hogy félálomban, álmomban rámarkol, bebúj a takarö alá és elkezdi csókolgatni meg a szájába veszi de kb ahogy elkezd ott matatni felébredek rá szóval olyan még nem volt hogy aludtam közben:D
2016. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

bár én nem vagyok meleg de nekem csajom volt egy időszak mikor rendeszeren beleült a farakamba és 20-25 percig ugrált rajta még elfüsöltem.....

Vagy felkeltem vagy nem de mondta hogy elég nagyot élveztem mert több jött ki akkor mint nappal

2016. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!