Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik aktív, aki úgy gondolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik aktív, aki úgy gondolja, hogy rosszabbul dug mint az átlag?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 22:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tolonganak a válaszok. Elmondom én mit gondolok. Ha egyáltalán van értelme annak, hogy sorbaállítjuk az aktívokat dugási tehetség szerint, akkor az aktívok fele a medián alá esik. Ha feltételezzük, hogy az átlag megegyezik a mediánnal, akkor minden második rosszabbul dug, mint az átlag. Amit viszont én tapasztaltam, hogy senki se gondolja ezt magáról.
2016. nov. 18. 23:56
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom úgy hogy rosszabbul dugok mint az átlag és most így hogy kifejtetted az egész dolgot fogalmam sincs hogy mire gondolsz, és mi értelme van a feltevésednek.
2016. nov. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan lehet tudni hogy jol vagy rosszul dugok?

En ugy gondolom hogy jol legalábbis még nem volt panasz

2016. nov. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
nem tudom melyik partneremnek hogy feleltem meg eddig, eleve nincs két egyforma igényű passzív. valakinek biztos nagyon jó voltam, valakinek nem. hangulattól, lelki álapottól is függ a teljesímény..meg hogy szerelmes vagyok-e
2016. nov. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én nem vagyok igazán jó, pedig igyekszem. Csak észrevettem h én pl azt szeretem jobban ha szopnak. A dugás nem annyira izgat. Azt azért csinálom, mert izgat ha a másiknak jó, de nem mindenki látom, hogy neki jó.
2016. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koncentráljatok akkor csak a kérdésre, ne vegyétek figyelembe az első kommentet. Utolsónak köszönöm a választ!
2016. nov. 19. 12:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
többieknek miért nem, nem a kérdésre válaszoltak?:DDD
2016. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miután bevallották, hogy a kérdést se értik, így elég nehezen válaszolhattak a kérdésre.
2016. nov. 19. 12:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak az első vallotta be, a második és harmadik csak egyszerűen nem tudja a választ.
2016. nov. 19. 12:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
te jó vagy az ágyban?
2016. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!