Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, a szüleitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, a szüleitek érdeklődnek a szerelmi életetek iránt? Szoktatok ilyenekről beszélni, vagy ők inkább kerülik a témát?

Figyelt kérdés
Én még nem mondtam el apának h meleg vagyok, bár sztem sejti mert évek óta nem kérdezget olyanokat h "mi van a csajokkal" vagy ilyenek, ráadásul sosincs reakciója ha társaságban kérdeznek lányokról. Szerintem arra vár hogy elmondjam végre. Valamiért azt bhiszem h elfogadna, nem szokott negatívan beszelni a melegekről és a mai 39-40 évesek azert általában jobban állnak ehhez a dolgokhoz mint az idősebbek. Viszont nem tudom h hogy tudnék fiúkról beszélni vele, egyáltalán felhozni pasi témát előtte. Csak az a baj h nagyon adok a véleményére minden téren más közeli ember pedig nincs a családban. Vélemények?

2016. nov. 20. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Én 18 vagyok és én kerülöm ezt a témát otthon ugyanis úgy vélem hogy ez még a szüleimre se tartozik... de ez lehet hogy csak azért van mert alapból nem rózsás a kapcsolatom szüleimmel
2016. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát ilyen témákról abszolút nem beszélnék Apámmal. Egyrészt, mert elég cikis lenne a szitu, másrészt, mert Őt nemigen érdekelné az, hogy milyen pasikról álmodom, vagy hasonló... Azt mondjuk Te tudod, hogy mennyire toleráns az Apád, de az hogy nem zavarja, hogy meleg vagy, még nem azt jelenti, hogy egy hetero férfi kíváncsi lenne arra, hogy a meleg fia, kikkel, mit, hogyan csinál...
2016. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nyilván nem is beszélném meg vele h mit csinálok a pasimmal. Szexuális témáról nem tudnék vele beszélni. Csak szerelmi dolgok. Meg az, hogy valakinek elmeselhessem h éppen beszélgetek valakivel, lehet majd találkozunk, aranyosnak tűnik, stb. Ezeket muszáj h megbeszeljem valami családtaggal, nem csak a barátnőimmel. Eleve sokmindent megosztok vele. Azt h éppen hanyadik randin verem ki a srácnak vagy hanyadik randin kapom be azt soha nem mondanám el neki. :D
2016. nov. 20. 16:31
 4/5 Béla211 ***** válasza:
100%

Akivel együtt élsz családtaggal ha komoly kapcsolatot akarsz melegként szerintem akkor muszáj elmondani ,hogy te fiúval képzelnéd el az életed.Hova viszed haza ha együtt akartok lenni. Meg azért szerintem melegként szeretné az ember bemutatni a választottját a családjának.

Mondjuk én pont apuval nem közöltem, mert akkor már nem élt velünk.Mikor elmondtam a húgomnak ,meg anyumnak és nagyon keveset találkoztam apuval.Ezért nem mondtam el neki.

De biztos sejti ,mert már a párommal élek és soha nem úgy mondja ,hogy ,hogy van a barátnőm vagy ilyesmi hanem mindig páromként emlegeti.

30/f

2016. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
anyám igen. kicsit túlságosan is:D
2016. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!