Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most kezdem felfedezni azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdem felfedezni azt hogy a férfiakhoz vonzódom, mit jelent az hogy aktiv meleg és passziv?

Figyelt kérdés
attól tartok ez nem csak kamaszkori bizonytalanság nálam, szeretnék minél többet megtudni , de mégsem kérdezhetem erről a barátaimat , most még nem
2016. nov. 21. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Az aktív az, aki a farkat adja a szopáshoz vagy a dugáshoz. A passzív pedig a lyukat.
2016. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Más szóval aktív játsza a férfit a passzív meg a nőt, de nem értem minek akkor két pasi...?
2016. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

"Más szóval aktív játsza a férfit a passzív meg a nőt, de nem értem minek akkor két pasi...?"


Ne beszélj baromságokat, ha nem tudsz semmit a témáról.

2016. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1%
4# nem akartam a lelkivilágodba taposni...
2016. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére nem tetted, csak beírtál egy idióta sztereotípiát.
2016. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező te melyik szeretnél lenni?
2016. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ez nem ugy van hogy váltakozik. mármint egyszer az egyik srác az aktiv azután a másik, hisz mindkettőt ugyanaz izgatja nem ?

vagy ha ez tényleg két külön "szerep" akkor a melegeknek nem elég kiszúrni a másik meleget de még tudniai is kell hogy az aktiv vagy passzív ?

sose lesz pasim....

2016. nov. 21. 12:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"ez nem ugy van hogy váltakozik. mármint egyszer az egyik srác az aktiv azután a másik, hisz mindkettőt ugyanaz izgatja nem ?"


Nem feltétlenül, van, akinek csak az egyik szerep jön be. Akinek mindkettő, azt 'uni'-nak hívják.


"vagy ha ez tényleg két külön "szerep" akkor a melegeknek nem elég kiszúrni a másik meleget de még tudniai is kell hogy az aktiv vagy passzív ?"


Erre van egy tuti tippem: beszélgess a vonzódásod tárgyával! Mindent megold. Ha nem kompatibilis a szerepeddel, akkor meg még többet beszélgettek, hogy kitaláljátok, hogy mit szerettek mindketten. Ha az egyikőtök uni, akkor nem lehet gond.

2016. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

az aktiv és passzivok között van jellem eltérés?

mármint ismerek olyan meleget aki érzékeny pl ő a hugom sminkese

2016. nov. 21. 12:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

az aktív, az aki berakja a passzívnak. uni ha mindkét oldalon szeret lenni szeretkezésnél. sokan szeretnek adni és kapni is, de barátom pl csak passzív, pedig néha jó lenne nekem is:D

lehetnek eltérések, jellemzőbb tulajdonságok testalkatilag és jellemben, de nem feltétlenül az ágyban betöltött szerep határozza meg ki hogy viselkedik a hétköznapokban

2016. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!