Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a jellemzöje ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jellemzöje ha egy férfi meleg és ö a lány?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
ó hogyne, én írom az egész világon a szakirodalmat. anyám ..... de mi a baj? tán nem sértette önérzetedet a telitalálat?
2016. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

most már én is megnéztem de nekem miért nem ad ki kb semmit?


na mindegy, a biphobia viszont egy iszonyúan eltúlzott mértékű kreálmány (gondolom, ezek a te agyszüleményeid ...)

2016. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

"most már én is megnéztem de nekem miért nem ad ki kb semmit?"


Mert hazudtál. Vagy a Google biszexuálisai összeesküdtek ellened.

2016. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
szóval ha voltam már sráccal akkor reprimed gay vagyok? szal meleg leszek? de most barátnő van, akit imádok..akkor se engeded meg hogy biszex legyek?:D és akkor ha egy meleg lefekszik egy lánnyal, akkor ő meg reprimed hetero? vagy az is meleg? igazábòl mindenki meleg? taníts
2016. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!