Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gyakran fordul elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran fordul elő olyan egy kapcsolatban, hogy a passzív fél erősebb, míg az aktív fél gyengébb testalkatú?

Figyelt kérdés
Nem fura? Működhet így egy kapcsolat?

2016. nov. 27. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom milyen gyakori, de nekem van egy ismerősöm aki nagyon vékony és alacsony, emellett aktív. A barátai mindig sokkal nagyobbak nála. A másik ismerősöm meg elég nagydarab és mégis passzív. Nem tudok róla, hogy bármelyiküknek gondja lenne ezzel.
2016. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Legeslegtöbbször szerintem mind látjuk, hogy az aktív fél a magasabb, erősebb alkatú, idősebb és még elég gyakran a nagyobb farkú is. És azt is, hogy a legtöbb aktív tőle kisebb passzívra, a legtöbb passzív tőle nagyobb aktívra vágyik.


(Én aktív vagyok.) Most a szeretőm egy 185 centis, vállas, átlagos alkatú srác, akivel ha a farkunk össze rakjuk, az enyém pont picivel nagyobb. Én 2 méter magas vagyok, elég sportos alkatú.

Azt mondta örül nekem, mert ő is elég nagy, de azt nagyon szereti ha egy nála is nagyobb ember teszi őt magáévá.

És általában is ezt tapasztalom. (Jó-jó, kivételek mindig vannak)

2016. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Én majd két méter magas, átlagos alkatú vagyok. Uni vagyok, bár aktívkodni sokkal jobban szeretek. Viszont engem egyáltalán nem érdekel, ha a passzív erősebb, nagyobb farkú, idősebb, vagy ha az aktív gyengébb, kisebb farkú, fiatalabb.

Egyébként nem gyakori, de nem is ritka az ilyen kapcsolat :)

2016. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Van ilyen is természetesen, de nem ez az általános semmiképpen. Egyébként nemcsak a köztudatban él így, hogy egy kapcsolatban az aktív fél az erősebb, a passzív pedig a gyengébb, érzelmesebb. Olvastam erről egy felmérést, kutatást például, ahol lemérték a megkérdezetteket előtte, és ott is az jött ki egyértelműen, hogy a magas és/vagy nagy farkú srácok többsége aktív szeretett lenni jobban, míg a kifejezetten alacsony és/vagy kis péniszű srácok általában egy náluk erősebb partnerre, az ágyban pedig a passzív szerepre vágytak.
2016. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
187cm és 106 kg,passzív vagyok,nehezen találnék magasabbat,de soha nem is kerestem mert nagyon jól érzem magam a vékony alacsony aktívokkal!
2016. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En 180 vagyok es vekony, a barataim mindig 190-205cm kozott voltak :)
2016. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!