Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romantikus melegek, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus melegek, mennyire jellemző rátok az, hogy egy helyes srácba beleképzeltek egy személyiséget, majd rosszul esik, amikor megtudátok, hogy ő teljesen más személy?

Figyelt kérdés

Pl egy fiú, akivel egy ideje szemezgettem, megtetszett és amiért tudtam, hogy félénkebb típus, ezért már magamnak be is meséltem, hogy ő biztosan egy érzelmes, introváltabb személy stb...szóval hogy lélektársak vagyunk.

Ma meg hallottam beszélgetni és minden második szava a sör, ivászat meg a ps3 volt és nem is tűnt olyan kifinomultnak se, mint ahogyan én reméltem. Persze ez még nem elég ahhoz, hogy leírjam vagy valami, de ezzel így megtorpantam....De ez csak egy példa volt. Rosszabb tapasztalatom is volt már, de azt nem írom le.

Nektek van valamilyen tippetek, hogy miként tudom kikapcsolni magamban ezt? Nem akarok senkinek se kitalálni egy személyiséget...

20/f



2016. nov. 30. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos régebben én is ilyen voltam, de azóta nekem kifejlődött egy fajta 6. érzékem hogy, jó emberismerő vagyok. Én csak azt tudom mondani hogy, idővel jobban meglátod majd az emberek személyiségét. De igazából tippet nem tudok adni, bennem a sok csalódás mint alakult ki. Sok szerencsét egy hozzád illő személy megtalálásához, a párommal találtuk ezt a kérdést, szorítunk neked :) !
2016. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

egy fiatal srác aki szereti a sört és a ps3-at? mekkora csalódás lehetett...szomorú világban élünk.

nem csodálom, hogy sokszor csalódsz ha pár elkapott mondat alapján leírsz valakit, csak mert másnak képzelted. igazából ugyanúgy nem ismered.. majd lesz olyan srác akit megismersz és úgy fogod szeretni amilyen és nem lesz szükség arra, hogy beleképzelj egy személyiséget

2016. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, én is sokszor belelátok mindenfélét a nekem tetsző srácokba, és elképzelem hogy milyen lenne együtt, meg a jövőt... de persze ennek szinte mindig csalódás a vége :(
2016. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell képzelegni.Előbb ismerd meg és amiatt tetccen vagy ne teccen.

Mert ennyi erővel ki tudja hány " lélektársat" engedtél el mert azt hitted nem illik hozzád, bunkó, se**fej...stb

2016. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!