Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valakinek lábfétise?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek lábfétise? Nagyon furcsa, hogy engem ez izgat?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és lábfétisem van (zokni nélkül).

Viszont a sima lábfétis (talp simogatás, nyalás, stb.) mellett nagyon izgat az, ha valaki (akár hidegben, rossz időben, hóban, akár nyáron) mezítláb jár és hideg vagy koszos a talpa. Imádom simogatni, masszírozni, vagy ha azzal simogatnak, de már a gondolat is felizgat ha valaki ezt csinálja.


Ez fura? :( Valakinek bejön még ez?

Bár sajnos ilyen partnert sosem találtam, ezért gondolom ritka az, akinek ez bejön, vagy aki ezt csinálná.


Belefér ez a "normális" kategóriába, vagy ez már túl extrém?


Van még valakinek lábfétise? Milyen gyakori ez a fétis?



2016. dec. 1. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
maga a lábfétis nem olyan ritka, a többi talán kicsit ritkább. szerintem nem kell aggódnod, több embernek van fura fétiste, mint azt gondolnád. senkinel a fejèbe nem látsz bele, nekem is van, nem részletezem. de én max fantáziálni szoktam róla, párommal nem tervezem megosztani ezt, különösebben nem érzek kibírhtatlan vágyat hogy kipróbáljam
2016. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is ez van: imádom a női lábakat - a koszos talpak azonban nem jönnek be. Ha tudod kontrollálni, és nem csak ez a "lényeg" egy kapcsolatban, akkor nem fura, csak szokatlan, tehát elfogadott.

Én sem találtam még hozzá partnert - szerintem nem nagyon van ilyen érdekeltségű nő.

2016. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Eddig még minden barátnőm megengedte, sőt szerette, ha foglalkoztam a lábaival. Először meglepődtek, de utána semmi különöset nem találtak benne. Neked sem kell meglepődni rajta túlságosan. Te ezt szereted, más meg mást szeret.
2016. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van és szeretném is kipróbálni a jövendőbeli párommal, és tényleg nem ritka, heteróknál is sokan szeretik ezt. Jó ha a párod is beleegyezik. Egyáltalán nem fura:) Mondjuk a koszos láb engem sem nagyon izgat de a zokni igen, stb.
2016. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Ez a homo kategória ha nem tűnt fel..

Nekem is van labfetisem, de csak az ápolt formás szép lábak izgatnak fel, mint az enyém:P simogatni, nyalni, dörgölni a farkam csak az egyikhez vagy a kettő közé dugni, imádom:P bár még csak egy sráccal sikerült ezt csinálnom :/

21/f/m/aktív

2016. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, de engem csak zoknis lábak izgatnak fel. Főleg ettől a fajta zoknitól tudok beindulni: [link] Vennék is használt zoknit fiatal sráctól, de sajnos csak lányok hirdetnek, ők is kevesen. 42/bi
2016. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt szeretem én is mint te.
2019. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne extrém? Én nagyon szeretek mezítláb lenni. Van egy ismerősöm, aki szintén megbolondul, ha koszosan látja a talpam.
2020. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!