Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg yan furcsa, hogy 45...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg yan furcsa, hogy 45 éves passzívként otthon női ruhában. Szexy fehérneműben szeretek lenni és abban várni a kedvesemet?

Figyelt kérdés

Kedvesenet 2 éve autóbalesetben elvesztettem. Ő imádta, ha női ruhában vagyok otthon és abban vártam haza, abban kényeztettem. Sokáig nem volt utána senkim.Miutan nyitni kezdtem, és szexy csajos ruhában vártam a randira érkezőt,

a legtöbbpasinak ez furcsa volt, volt aki azonnal sarkon fordult.De mit csináljak, ha én így érzem magam igazi passzív csajosnak magam?!



2016. okt. 23. 08:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyan furcsa. így akartam rni.
2016. okt. 23. 09:06
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt majd csak idővel közöld a leendő partnereddel. Ne rögtön azt lássa,hogy női ruhában virítasz. Érted? Ez elijesztheti főleg ha nem vevő rá.
2016. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Beszéld meg előre az érkezővel hogy így szeretnéd várni. Akkor senkit nem ér meglepetés
2016. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem furcsa. Beteg. Igaz nem normális állapot, de a betegség is a normalitás része, hiszen létező jelenség. Fogadd el magad annak ami vagy. Mi is tudjuk egészséges ember már soha nem leszek.
2016. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

nálam a passzívság nem függ össze a csajossággal, ha szexi csajt akarok, akkor majd keresek azt. én fiút akarok aki nem próbál csajnak kinézni miközben a szexi ruhácska alól lóg a farka

..sajnálom, ami törtènt, de én is sarkon fordulnék

2016. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nem fura. Sokan szeretik ezt. Engem nem zavarna.


20/f

2016. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem furcsa, nincs vele semmi baj. Csak akkor ne árulj zsákbamacskát és vállald fel hogy travi vagy. Azt el kell fogadnod hogy ez nem mindenkinek jön be, és ezért hagynak ott az első találkozásnál.
2016. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Neis haragudj de ettol en leis lepnek. Es meg duhos is lennek ha nemszolnal mar az elejen, mivel en kifejezetten nem kedvelem az ilyesmit (nincsvele bajom csak nemjon be) ahogy az elottem szolo irta, ez a zsakbamacska dolog nagyon nemjo.
2016. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint tényleg kevés Férfi van, aki ilyen kapcsolatra vágyna velem. Biztos igazatok van, hogy előtte szólni kellene.Megfogadom a javaslatotokat, szólok még előtte. De én csak női szexyruhákbam tudok maximálisan passzív lenni.abban viszont nagyon! Érdekes, hogy a fiatal srácoknak jövök be igazán, de én valójában tartós kapcsolatra vágyom azzal, és ahogy vagyok
2016. okt. 24. 01:11
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Itthon mindig női ruciban vagyok én is,néha erdei kirándulásra is elviszem,de ha ismeretlennel van randim,akkor rendesen öltözködöm.Általában az első együttlét után meg szoktam kérdezni,hogy mit szólna hozzá,ha úgy fogadnám?Volt aki azonnal felvetette velem,de igaz hogy a többség csak a meztelenségemet szereti.
2016. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!