Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Rákérdezni nem merek.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rákérdezni nem merek.

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki nagyon kedves velem meg minden és nekem nagyon tetszik. Az osztályban mikuláskor engem húzott és egy hatalmas csomaggal lepett meg. Egészen szerdáig nem beszéltünk facen, de rámírt és két órát beszélgettünk. Nem tudom eldönteni mit csináljak vele, rákérdezni nem merek,hogy meleg-e, de nagyon jó lenne járni vele. Köszönöm a normális válaszokat!

2016. dec. 3. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, szerintem kérdezz rá, de ne úgy hogy meleg e, hanem inkább úgy hogy "hogy állsz a lányokkal?" vagy valami ilyesmi mert simán lehet hogy hetero
2016. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó megoldás a "mizu a lányokkal", mert tőlem már kérdezte ezt egy meleg srác (persze nem nyíltan volt az, csak tudtam róla), vélhetően puhatolózási szándékkal és én azt hazudtam neki, hogy csajom van. Miközben barátom volt, van..
2016. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Ez de aranyos!

Én is biztos így tettem volna, ha a "kiszemeltemet" húztam volna ki akkoriban, igaz nem volt :D

2016. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki. Ha gondolod írj privit és beszélgessünk, hogy álltok. Amúgy meg szerintem is kérdezz bele a magánéletbe. MOnd, hogy te nem mersz ismerkedni, mert nem gondolod, hogy bárkinek is bejönnél. Erre majd lehet elkezd nyalni, hogy de tök helyes vagy, stb. Akkor már pl esélyes, hogy jó úton vagy :)
2016. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A "Hogy állsz a csajokkal" egy tipikusan hülye kérdés. Az ilyen kérdésekre én is mindig hazudtam csajokat. Pedig meleg vagyok. Sokkal egyszerűbb, ha elkezdesz vele beszélgetni, aztán előbb.utóbb kiderül.
2016. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
A kedvesség még nem homoszexuális vonzalom.
2016. dec. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!