Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek ennyivel nyiltabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek ennyivel nyiltabban ismerkednek?

Figyelt kérdés

Hetero srác vagyok! Társkereső és szexpartner kereső oldalokon sőt még a facebookon is rengeteg pasi rám ír... Pedig nem nézek ki meg metroszexnek sem!

Múltkor kíváncsiságból felregisztráltam egy leszbi társkeresőre lányként! Én nem írtam senkire, képet sem raktam ki, mégis egy csomó lány rámírt hogy ismerkedni szeretne!

A melegek ennyivel lazábban ismerkednek?


2016. dec. 9. 15:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem csak ritkábban találnak part maguknak , igy gondolom minden lehetőséget megfognak. 20/F
2016. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

egy leszbi társkeresőn meglepődsz hogy leszbik írnak?

szerintem még mindig nem ismerkednek annyira nyíltan, mint a heterók.

a másik... fogjátok már fel, ha egy meleg srác kikezd veletek az nem azt jelenti, hogy ti bzinak néztek ki...hanem csak bejöttök neki. és mivel rengeteg meleg se látszik, hogy az, ezért sose lehet tudni. én amikor odamentem egy sráchoz egy kocsmában, nagyon féltem, hogy nem meleg és majd megaláz. de ráéreztem, biszex volt:D

2016. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!