Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol ismerkednek a fiatal melegek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek a fiatal melegek?

Figyelt kérdés
Többnyire olyan oldalt keresek, ahol van sok miskolci és ezen emberek többsége fiatal. Van ilyen?

2015. dec. 4. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Vidéken sajna kicsit nehezebb a dolog. planetromeo, tinder, különböző chat-ek. Itt próbálkozhatsz és hátha :)


25f

2015. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj tindert ;) csak vigyázz ha még nagyon fiatal vagy... nem minden ember párkeresés céljából van ott...
2015. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresek görcsösen társat. Úgy gondolom, ha nyitott szemmel járok, akkor majd megtalálom a hercegemet. :) Ezért is nem vagyok fent társkeresőkön, valamint mert az ott lévők többsége csak szexet keres, én pedig ennél többet akarok. De egyébként a kérdésedre a válasz: tinderen sok fiatal van, legalábbis én hallomásból ezt tudom. Nekem itt az oldalon sikerült megismernem néhány normális srácot. 20/f
2015. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tinder, hanem Grindr.
2015. dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tinder, grindr, planetromeo.com, randi.gay.hu, gyakorikerdesek.hu (:DDD) és ezek. Grindr nem nagyon van elterjedve Magyarországon, de a többi jó eséllyel találni fog neked valakit. Sok sikert!
2015. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!