Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elhiszitek melegként, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhiszitek melegként, hogy van olyan ember, akivel hosszú, boldog párkapcsolatotok lehet?

Figyelt kérdés

Eggyütt öregedés.., és mikor öregek lesztek akkor is úgy szeretitek egymást,mint legelején. :)

Én hiszek benne, csak sokan kinevetnek..



2016. dec. 9. 18:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Én is hiszek benne hogy megtalálom azt kivel boldog lehetek egy életen át :)

Hinni kell benne

19/f/p

2016. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Hiszek benne. A meleg pároknál igaz nem minden olyan dolog lehetséges ami a heteróknál az. Itt nem házasodhatnak, nem lehetnek gyerekeik és ezért sokan hihetik, hogy olyan sok együtt töltött év után megunják egymást, de véleményem szerint ez a ,,ketten a világ ellen˝ szerü dolog csak szorosabbra füzi a kapcsolatot, emellett a heterók gyerekei is felnőnek és a pár ismét többet lesz együtt mint a gyerek mellett. Tehát a lényeg: ha 2 ember szereti egymást minden esetben függni fognak egymástól, azt, hogy életük végéig szeretni fogják e egymást véleményem szerint nem az határozza meg, hogy melegek vagy nem.
2016. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közel 7 évig tartott a leghosszabb kapcsolatom.Maximálisan hiszek benne.
2016. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
En Megtaláltam azt a srácot akivel le tudnám elni az életem erre Kiderült hogy hetero de töretlenül szeretem most es mindörökké.Amen
2016. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 azert ez eleg szomoru:( ha igaz.
2016. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tenyleg szomorú de minden vele eltöltött perc maga a menyorszag 4-es voltam
2016. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék hinni benne, de néha úgy érzem csak ábrándokat kergetek.
2016. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak néha rám jön a magány a külső negatív hatásra, ami miatt néha meging a hitem: Antrocitás, hogy vidéki vagyok, nem vállalom nyíltan az előző két ok miatt, kevesebbek az esélyeim, mindenhol és mindenkitől csak a szexet hallom és a korombeliek általában nagyon kisfiúk vagy azt hiszik, hogy amiért igényesebb vagyok, ezért egy érzelemmentes sexdoll vagyok, általánosságban is tartok az embereltől és nehezen bízok meg bennük, szóval rosszabb napokon egy szkeptikus, keserű morcos bácsinak érzem magam stb...hosszú. Szóval kb 5+ évig még valószínűleg nem fogok tudni randizni se.:/

20/f

2016. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utólsóval eggyetérzek nagyon. Hasonló gondok nekem is megvannak.

De köszönöm mindenkinek a válaszát.

Drukkolok mindenkinek hogy összejöjjön :)

2016. dec. 9. 21:56
 10/14 anonim válasza:
100%
Szerintem én olyan menthetetlenül romantikus vagyok, pedig volt már pár csalódás. De azért hiszek benne, hogy ott van valahol az a srác, akivel majd találkozunk és együtt fogunk megöregedni :) A korábbi válaszolónak üzenem, hogy ha az ember pesten lakik, akkor sem olyan egyszerű ám a dolog :/ A többség nem párkapcsolatot keres, még ha azt is írja... De azért ne adjátok fel, remélem előbb utóbb mindenki megtalálja a párját :)
2016. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!