Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember lennék? Pár éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék? Pár éve elváltam a feleségemtől. Azóta nem tudtam hosszú kapcsolatokatkialakítani. Vannak kapcsolataim, de ahol hazugságon kapom az aktuális hölgyet, ott Megköszönöm, hogy az életem része volt, és szakítok. Én hibázok?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnék kialakítani, de a volt feleségem óta nem tudok megbízni a nőkben. Olyat tett amit egy életen át nem lehet elfelejteni, és kisebb hazugságokkal kezdődött. Ezt a bizalom kérdését hogyan lehet magamban rendezni?
2016. dec. 7. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ember semmiképp de magányos igen. Kérdés hogy mik azok a hazugságok amik miatt már szakítottál? Mert vannak olyanok amik szerintem teljesen jogosak. Arról hogy a bizalmat hogyan építhetnéd vissza fogalmam sincs.
2016. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A bizalmat úgy építheted vissza, hogy felfogod, hogy azok a nők, akikkel vagy, NEM OLYANOK mint a feleséged. Amíg nem teszik veled azt, amit anno a feleséged, addig nincs okod bizalmatlannak lenned. Nincs okod ilyeneket feltételezni róluk.


Most őszintén! Te meddig lennél megértő, ha valaki az exe miatt feltételezne rólad negatív dolgokat? Gondolom nem sokáig..


Ha pedig füllentésekről van szó, nem valami nagyon komoly dolgokról, és nem is nagyon gyakran, csak nagy ritkán, akkor az még elfogadható szerintem.

2016. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltad a választ, kérlek, írd meg nekem is. Ugyanígy élek és érzek, ugyanez történt velem is, csak én a feleség voltam....
2016. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazából a kapcsolat elején elmondom, hogy az őszinteség Nálam fontos. Nagyon fontos. Egy kapcsolatban mindent meg lehet beszélni, ha mindketten akarják. Ami nem jogos szakítás volt, a barátnőm azt mondta dolgozik, de szabadságon volt és az ügyeit intézte. Én úgy vagyok hogy egy kapcsolatba kommunikálni kell. Így amikor egy hét múlva mesélte, hogy előző héten kivel találkozott és hol, akkor tudtam, hogy nem mond, vagy mondott igazat. Nem kérdeztem miért hazudott.
2016. dec. 7. 22:55
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez nem olyan, ami miatt szakítani kell.


Nem a tulajdonod, hogy mindenről be kelljen számolnia neked, nem is értem, hogy hogy gondolod ezt.

Te nem őszinteséget vársz el, hanem azt, hogy a párod mindenről beszámoljon folyamatosan.

2016. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kell beszámolnia senkinek, nem ezt kérem. Amit mond a párom az igaz legyen. Nem kérdztem merre járt mit csinált. Tényleg nem kellett volna szakítani, mert egy olyan ismerőssel találkozott akit nem akart említeni. Ennyi történt. Nem értem miért titok ez. Azért mert nem kedvelek valakit, Ő nyugodtan találkozhat vele. Az zavart, hogy egy ilyen semmiségért hazudni kell.
2016. dec. 7. 23:22
 7/17 anonim ***** válasza:
3%
Te hibázol? Dehogy! Csak a nők között sok a selejt manapság sajnos :(
2016. dec. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Igenis jól tetted, hogy szakítottál vele. Legyen bármilyen csekély az a hazugság, egy kapcsolatot erre nem lehet építeni. Szerető, komoly, egymást megbecsülő kapcsolatot biztos, hogy nem. Jól tetted!
2016. dec. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Bocs hogy tőlem kell megtudnod, de mindenki hazudik.
2016. dec. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Mert te soha semmiben nem hazudsz, ugye? Te tökéletes.

És itt az apró, jelentéktelen hazugságokra is gondolok, nem olyanokra, amik megrengetik egy ember szavahihetőségét. Hiszen a kis hazugság is hazugság.)


Itt igenis veled van a baj, és azért, mert látatlanból is megmondom, hogy te a legapróbbra is ugrasz. Addig ne is akarj komoly kapcsolatot, amíg nem rakod rendbe magad.

2016. dec. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!