Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az igaz hogy a meleg srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a meleg srácok kedvelik a nagyobb méretet? Egyáltalán mit jelent a nagyobb méret pontosan? 20bi

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem minden meleg srácra vonatkozik szerintem, amúgy a nagyobb méret gondolom, ami átlag felett van :D
2016. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
barátomnak nagy és imádom. nem is a szex miatt szeretem, hogy ekkora neki hanem a látvány miatt, meglátom álló farokkal és teljesen megőrülök imádom nézni és simogatni, csókolgatni
2016. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem igaz, én egy 13 centissel is jól elvagyok és pl. max 16-16,5 centiig örülök neki, afölött nekem már túl nagy. Nyilván nem mindenki egyforma, így van, akinek a 21 is kicsi. Mit jelent a nagyobb? Szerintem a 16 fölöttiek. :D
2016. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Az én barátomnak 18 és majd csuklóvastag kb karróbahúznak érzés.Szerintem a nagy az nem olyan jó.Mármint a hosszú az nem.Egyebkent ha odafigyel akkor mennnyekbe vagyok.
2016. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!