Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azok a melegek, akik Zalában,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a melegek, akik Zalában, Nyírségben. Stb, laknak, Bp-től távol azok, hogy találnak szexpartnert? (ez borzasztó! )

Figyelt kérdés

Ez borzasztó helyzet! Oda-vissza vonatozzanak,buszozzanak, 4-500km-t egy numeráért vagy egy kellemesen eltöltött éjszakáért? brrrrr.....ez még rágondolva is rossz. Sokba is kerül az utazás és erre kidobni ennyi pénzt nem érdemes.


Akik, meg Bp-en laknak, gondolnak egyet...ah, megyek szexelni! 10perc múlva ott vannak a megfelelő helyeken.



2016. dec. 10. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok bzi, de koltozz el akkor... :D ha masert nem akkor azert mert lesz partnered, illetve hat a fizetes is minimum duplaja - triplaja a videkinek... ha pedig maradni akarsz akkor ne nyafogj, magadnak valasztottad a helyet.
2016. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Lehet ki is kellene nézned valahogy.
2016. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemigaz, én budapesten lakom és csak a világvégi srácokat találom. Budapestről senki sem ír.
2016. dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, de csak lehet, hogy a zalai burnyók zalai homarokkal ismerkednek. De persze nem biztos.
2016. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én borsodi vagyok, de sose volt gondom az ismerkedéssel. Ahogy én vidékiként keresgéltem, ugyanúgy mások is. Mindig is szerettem az olyan helyzeteket, amikor ismerkedtem valakivel, s kiderült, hogy a pl. szomszéd faluban lakik. :)


A vidékiek sokkal normálisabbak mint a pestiek (akinek nem inge, ne vegye magára), de a pesti melegek jobban elengedik magukat, több emberrel szexelnek, a vidékiek viszont jobban "tartják" magukat, nem látszik rajtuk annyira, hogy melegek. (persze mindig vannak kivételek)

2016. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
sehogy zalai vagyok
2016. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6#. Na éppen az! Ezért írtam ki a kérdést!...és mi a célod 6-os? Hogy éled le az életed?
2016. dec. 11. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vidéki egyetemre járok, és általában ők jönnek hozzá Bp-ről, vagy találok itt vidéken egyetemistákat. :) 21f
2016. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!