Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél az aktív-passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél az aktív-passzív szerep mindenképp az alá-fölérendeltségről szól?

Figyelt kérdés

Az aktív a kapcsolatban az irányító ő hordja a "nadrágot" vagy a passzív is lehet közel egyenrangú?

Nagyon izgat hogy milyen lehet szerelembe esni és szeretkezni egy másik férfival, de nem érzem magam szubmisszívnek ezért kérdezem. Pl. írták sokan hogy kutyában szoktak szexelni, de szerintem az olyan személytelen póz.



2016. dec. 11. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kettő nem jár együtt, emberfüggő, hogy kialakul-e alá-fölé rendeltség, de én személy szerint azt szeretem ha egyenrangúak vagyunk.

21/Aktív

2016. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 teencurious ***** válasza:
100%

Szerintem a misszionárius pózban a legjobb szeretkezni. Szemtől szemben egymással, bőr a bőrön, minden porcikátok összeér. Megszünik közöttetek a tér és egyek lesztek...

Ahh <3

18/passzív

2016. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ideális kapcsolatban a felek egyenrangúak, függetlenűl attól hogy az ágyban melyik szerepet kedvelik. A szeretkezésnek pedig egyáltalán nem az alá-, fölérendeltségről kellene szólnia...

És a kutya póz is nagyon személyes és szenvedélyes tud lenni, nálunk legalábbis egyáltalán nem arról szól, hogy a párom jól megdugjon "oszt csá"...

2016. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem. én ugyan aktív vagyok, magasabb és erősebb testalkatú is mint barátom, de ő egy harcimenyét:D

egyébként teljesen egyenrangúak vagyunk, nem csak szexben, együtt is élünk régóta. mindkettőnknek van saját élete is, ami ő irányít, ő hozza a döntéseket. a közöz dolgokat pedig megbeszéljük. a barátom is, nem csak a párom. semmilyen alá vagy fölérendeltségről nincs szó.

2016. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha alá/fölé rendeltségről van szó, az nem szerelem és szeretet, hanem csupán szex (ami többnyire csak az egyik fél számára élvezetes).
2016. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hmmm valakinek lenne kedve kicsit flörtölni? Lehetőleg aktív.;-)
2016. dec. 11. 15:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2016. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
a flörtölés hogy jön ide?
2016. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben még egy heteró kapcsolatban sem jelent alá-fölérendeltséget az, hogy ki dug meg kit dugnak, szóval ez a meleg kapcsolatokban sem lehet másképp.
2016. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok. A másik féltől elvárom, hogy legyen véleménye a dolgokról, álljon ki magáért és mondja meg, azt is ami zavarja. Egy párkapcsolatban egyenlőek a felek. Ez nem nyálas duma. Ha a másikat nem tisztelem, akkor az engem minősít és fordítva.
2016. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!