Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de csak egy bizonyos fiú típus jön be. Viszont nem tudom kimondani hangosan h meleg vagok, és másoknak sem, ha mégis eviccelem és azt mondom vicceltem. Mit tegyek? Miért van ez? Sosem volt senki és én se vok már fiatal.24f

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mit ajánlanál a múltbéli énednek? (Azaz nekem)
2016. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

En viszont az vagyok es 14-18 evest elvinnek egy körre a seprumon😋

17/f

2016. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg azert van, mert nem teljesen fogadtad el h meleg vagy:) elofordul ez, megkell vele bekelned h ez van, es hozzaszokni. egy ido utan termeszetes lesz, regen nekemis nehezere esett kimondanom hangosan h meleg vagyok, akkoris ha egyedul voltam a szobaban.. ma mar semmi problemaval nem jar, a legjobb barataim is tudjak es elottuk is kimondom ha arrol van szo h "hee, meleg vagyok de..:D" v ilyesmi. mennyire erzed h megbekeltel a melegsegeddel?
2016. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En anno tükör előtt kezdtem kimondani.
2016. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!