Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ti mit gondoltok meleg lennék?


Na szóval egy fiatal 20 éves férfi vagyok. Az életeben sok mindent, kipróbáltam már és ki is szeretnék mindent amit csak lehet.


Nagyon kíváncsi egy személyiség vagyok. Voltam már idős nővel, vékonnyal, ducival... Volt, már 2x is 3-asban részem. Volt hogy haverral d*gtunk egy csajt. És volt hogy 2 csajjal voltam egyszerre.


Régóta vágyok már egy shemale nőre hogy mégis milyen lenne...


Mostanában viszont, egyre többet gondolok arra hogy milyen lenne, egy másik férfival. Adni és kapni is... Ha értitek...


Soha nem voltak ilyen gondolataim, sőt nagyon is undorítónak tartottam...


Én alapjáraton nagyon férfias vagyok. Elégé szőrős is... Határozott, makacs személyiség...


Ezt az egészet olyan emberrel képzeltem el, aki nem annyira férfias... Inkább kicsit nőiesebb... Szóval, olyannal akiről nagyon nehéz, vagy szinte nem lehet megmondani, hogy lány vagy fiú... Ha férfiasabb lenne, tuti h nem... Maga a gondolat is kirázna...



2016. dec. 16. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Nem, csak enyhébb biszex vagy.

Nekem ilyenem, hogy családot és közös gyerekeket nővel szeretnék, utcán csak a nőket nézem meg, szerelmes csak nőbe tudok lenni, kapcsolat csak nővel, a barátaimat sem akarom megdugni, de néha szoktam kefélni fiúkat, igaz minden fiúra jut közben három lány akikkel szexelek.

Nyilván nem kell hirdetni, de szerencsére az interneten vannak olyan diszkrét ismerkedős oldalak, ahol könnyen lehet partnert találni.


Amit nem teljesen értek: Azt sem bánnád ha téged dugna meg egy másik srác? (Ez nem volt világos az adás-kapással kapcsolatban)

2016. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi kalandjaid alapján meleg tuti nem vagy. Csak egy kicsit bi.
2016. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
èn is elégge mindent kipróbálós, "vad" életetek élek azt hiszem. és ja, jódolgomban már én is elkezdtem anno fantáziálni egy haveromról, hogy milyen lehet vele. hát kiderült biszex is vagyok:D egyébként más férfihoz sose vonzódtam és azóta se, most is barátnőm van, de ez iránt a srác iránt azóta is többet érzek
2016. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!