Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyes melegek miért gyűlölködn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes melegek miért gyűlölködnek a többi melegre?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön, fórumokon szembesültem a jelenséggel, és nagyon elszomorított.

Arról van szó, hogy a magukat nagyon férfiasnak, sőt heterósnak (nem is tudom ezt hogy kell értelmezni), melegek sokszor megvetően, gyűlölködve beszélnek a feminimebb, gyengébb testalkatú, "lányosabb" meleg társaikról.

Nem hittem volna hogy pont meleg oldalakon fogok homofóbiával találkozni.

Vannak akik konkrétan b.u.zinak nevezik őket, meg hajtűdobálónak, affektálós k.u.rvának stb.

Szerintem ez undorító. A melegek így is annyi gyűlöletet kapnak a heteróktól, miért kell még a melegek között is szítani a gyűlöletet?

21/feminin meleg



2016. dec. 16. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Minden ember más és nem mindenki intelligens.
2016. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
na ez egy jó kérdés :D én csak azért kommentelek ide hogy majd követhessem a többi választ. én hetero srác vagyok így erről a melegek közti homofóbiáról nem is tudtam, de érdekel a válasz ha ez tényleg ilyen általános
2016. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, amiért egyes emberek gyűlölködnek más emberekre. A melegek sem felsőbbrendűek, olyan érzelmi intelligenciára, amelyre szükség lenne, nem jut el mindenki, csak akinek igénye. 42/f/bi (sok tekintetben feminin)
2016. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak csöppet vagyok feminin: Mozgásomban, és beszéd stílusban (alkatban nem), de ha egy meleg b**izna le, az igazából engem, még csak érdekelni sem tudna, mertebből az derül ki, hogy az illető vagy sík idióta, vagy hiányzik neki az empátia, mint alapkellék a kezdőcsomagjából...

De ha valaki azt mondaná rám, hogy hajtűdobáló vagyok, hát az már egy más téma. De csak mert szerintem baromi jól hangzik :P (Nincs ki mind a négy kerekem, de szerintem senkinek sincs...)

2016. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert ezek az emberek nem teljesen tudják elfogadni magukat.

Ezzel a kompenzálnak.


Kedvencem mikor ezek az emberek "heterósnak" nevezik magukat.


A melegek között is van mindenféle pasi,valamiért elterjeszette a média,hogy a melegek lányosak.


Pedig nagyon sok lányos,heteró férfi is van.


Nekem nem is ez volt nagy csalódás,hogy ilyenek is vannak,hanem,hogy mennyire mindenféle ember megtalálható a melegeknél is.


Találkoztam már olyannal is,akinek 0 érzelmi intelligenciája volt,pl mikor meséltem neki arról,hogy nekem van mentális betegségem,akkor azt mondta,hogy én egy rohadt ingyenélő,kiírtandó féreg vagyok.


Azt hinné az ember,hogy a melegek mind toleránsak,de a melegek között is vannak nagyon durva emberek.

2016. dec. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert ezek az emberek nem teljesen tudják elfogadni magukat.

Ezzel a kompenzálnak.


Kedvencem mikor ezek az emberek "heterósnak" nevezik magukat.


A melegek között is van mindenféle pasi,valamiért elterjeszette a média,hogy a melegek lányosak.


Pedig nagyon sok lányos,heteró férfi is van.


Nekem nem is ez volt nagy csalódás,hogy ilyenek is vannak,hanem,hogy mennyire mindenféle ember megtalálható a melegeknél is.


Találkoztam már olyannal is,akinek 0 érzelmi intelligenciája volt,pl mikor meséltem neki arról,hogy nekem van mentális betegségem,akkor azt mondta,hogy én egy rohadt ingyenélő,kiírtandó féreg vagyok.


Azt hinné az ember,hogy a melegek mind toleránsak,de a melegek között is vannak nagyon durva emberek

2016. dec. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint leginkább azok a melegek ítélnek el más melegeket, akik nem teljesen fogadták el önmagukat. Akik meg akarnak felelni másoknak, főleg a többségi társadalomnak és nem mernek igazán önmaguk lenni és ezért irigyek azokra a melegekre, akik mernek önmaguk lenni. Az ilyennel nem kell foglalkozni. Ha baja van veled az az Ő baja és nem a tied ;)
2016. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!