Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg film forgatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg film forgatása alatt hányszor élveznek el a férfiak? Igaz, hogy többször?

Figyelt kérdés
Legalább is ezt olvastam egyszer, hogy többször elélveznek, de csak a legnagyobb orgazmust vágják bele? Ez igaz? Van valakinek esetleg tapasztalata?

2016. dec. 19. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted mennyiből tart csalni és mű ondót használni?
2016. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy használnak mű ondót de a legtöbb filmben lehet látni a valódi élvezést, hogy lüktet a fax. Amúgy nem válaszoltál a kérdésre.
2016. dec. 19. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
én már arra elélvezek 3-4szer ha nézem velük mi lehet xDD én mondjuk nem vagyok b*zi csak kíváncsi!
2016. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha arra elélvezel, hogy nézed 3-4x, az azt jelenti, hogy felizgatott. Ha meleg nem is vagy, minimum biszex. Még hogy kíváncsi?:DD
2016. dec. 19. 13:53
 5/9 anonim válasza:
69%

Ez országonként változó. Mivel ez is egy munkakör, így a 2016. évi Munka Törvénykönyvében kell keresni a választ. Eszerint 2 orgazmusuk lehet a magyar munkavállalóknak.


De fejlettebb országok lakóinak már több orgazmus is megengedett, de azért túlórapénz jár.

2016. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha a pasi könnyen sül és elsül 4-5ször is? Nem hinném, hogy ezért túlóra pénz jár. Egy filmnél szerintem ez inkább hátrány.. Nem?
2016. dec. 19. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a felvételek előtt megbeszélik, miként legyen. forgatókönyv is lehet. A szereplők kiválasztásánál is szempont lehet a több lövetűség. Szerintem még az is megeshet, mivel összevágják a jeleneteket, hogy egy jó testű férfi nagyon kívánatosan elégíti ki a másik partnert, de a közeli jeleneteknél, amikor csak a farkat mutatják, az lehet másé is.

Az is lehet, hogy másik alkalommal felvett élvezéssel vágják meg a filmet. Olyan is lehet, ki van adva, előtte egy két napig önmegtartóztatás van...

Rengetek trükkel dolgoznak. Ahhoz hogy mindent jól láthasson a néző, mindent a kamerának pózok vannak, amelyek nem mindegyike kényelmes.

2016. dec. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De minden filmben csak egy élvezést lehet látni. A többit miért nem vágják bele egyébként szerinted? A egy dolog, hogy trükköznek, de azt olvastam, akaratlanul többször is elélveznek. Ez mennyire igaz szerinted?
2016. dec. 21. 04:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8. Általában a férfiak egy aktusban egyszer élveznek egymás után. A film készítői próbálnak a realitás talaján maradni.

Nem lehet tudni, csak is találgatni lehet, miként van ott. Mik a kikötések, feltételek.

2016. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!