Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a pest...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pest környékiek közül sokan nem írnak vissza, de aki 300kmre van azzal meg jól megvagyok? 19/F

Figyelt kérdés
Fővárosban lévőket nehéz meghódítani, de ez miért van? Pedig nem vagyok csúnya sok ember szerint. (Mert tudom ez számít mindenkinek-.-) Nem csak a külső alapján szoktak megtetszeni az emberek nekem, válaszok alapján is. És tartós kapcsit keresek, a korosztályomban, de úgy érzem ez lehetetlen.
2016. dec. 20. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de én szívesen felutaznék hozzád.
2016. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sokan önfényezés miatt mennek csak fel, így nem meglepő, ha olyan ír vissza, akivel soha nem fogsz találkozni a távolság miatt. Próbáld, hogy megadsz Pesttől néhány 100km-re levő helyet és a BP-i csajoknak is befogsz jönni :)
2016. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Milyen csajokról beszélsz kedves második, a kéredező homoszexuális :D

Amúgy szerintem ez azért van mert Pesten a több ember miatt nagyobb a választék is, így az ottaniak tényleg a maximumra mennek, mert tudják hogy úgy is találnak másikat.

A vidékiek meg örülnek ha rájuk ír végre valaki...

2016. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen,az utóbbi :D Én is vidéki vagyok,és ha ír valaki,az már öröm,de ha mellé kedves meg cuki,és még jól is néz ki,főnyeremény :)
2016. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem általában csak kimegy a fejemből, hogy vissza kéne írnom valakinek...(De én a mobilom is rendszeresen hagyom otthon, meg ilyesmik.) De ha valaki igazán bejön, akkor persze nem ez a helyzet. És ha valaki nem képes rendes beszélgetést fenn tartani, akkor sem fogom kidolgozni a belem, hiszen nem vagyok pszicológus, vagy vallató tiszt...
2016. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A vidékiek sokkal közvetlenebb emberek, mert már korán beléjük nevelik, hogy, ha valaki beszélgetést kezdeményez velük, akkor azt illik válaszra méltatni. Nem akarom lesajnálni a pestieket, de sokuk annyira el van idegenedve az emberi interakcióktól, hogy nem képes érdemben reagálni egy üzenetre. Nem azért, mert bunkók, hanem csupán nem tudják, hogy egy ilyen helyzetben mit kell mondani, mert annyira kevés tapasztalatuk az emberek közötti kapcsolatokról.
2016. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol szoktam ismerkedni, és hogy hol lakok azt nem egybol szoktam kozolni.
2016. dec. 21. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!