Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vetik meg sokan azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetik meg sokan azt hogy én tizenévesen egy idősebb manusszal vesztettem el? Nem volt semmi pedofília, gyengéd volt velem és kedves.

Figyelt kérdés
a család ismerőse volt. ahol a nagymamám lakik neki a szomszédja. 50 éves volt és én nagymamámnál voltam és átmentem hozzá. a gyerekek szerették, sokan lógtak nála mert érdekes hobbija volt. makettozott. na szal, én 15 voltam, neki mondtam először hogy meleg vagyok és egyik dolog követte a másikat. nem bántam meg. De mégis sokan ezt elítélik és azt akarják elhitetni velem hogy engem molesztáltak gyerekként. pedig nem.
2016. máj. 16. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Így alakult, nem bábtott, nem kényszerített, te is akartad. Ne törődj másokkal.. apropó, ez olyan dolog hogy másra nem is nagyon kéne hogy tartozzon. Mások ezt honnan tudják? Te mondod el nekik? Kik ezek a mások? Közeli ismerősök, vagy csak olyan emberek akikkel ismerkedsz?
2016. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
közeli ismerősök. csak szó volt arról ki hogy vesztette el és elmeséltem...
2016. máj. 16. 23:58
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

De aranyos vagy!

Ezzel valóban nincs semmi baj.

Csak azért én nem mondanám el közeli ismiknek sem, mert nem tudhatod 100%ban megbízhatsz-e bennük.

Aktív vagy passzív fél voltál? Bár az utóbbira tippelek.

Én 19voltam mikor előszőr voltam pasival úgy igaziból. Ő 37éves volt kibszott helyes és sármos, szexben szenvedélyes odaadó. Jobbak az idősebbek én is ezt vallom. :-) Azóta rám azt mondják apakomplexusom van. :-D 23/F

2016. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
passzív voltam. :)
2016. máj. 17. 01:08
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
hát azért ahogy leírtad nem túl bíztató, hogy sok gyerek volt nála...:D valszeg nem te voltál az egyetlen. sose fogom megérteni hogy lehet egy gyerekre rámászni
2016. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

"a gyerekek szerették, sokan lógtak nála"

Mindegy, hogy ezt érdekes hobbival érte el, de valószínűleg nem te vagy az egyetlen aki megvolt neki. Persze ettől ez még nem molesztálás, mert ha te szabad akaratodból döntöttél úgy, hogy vele fekszel le, és utólag sem bántad meg, akkor ez egy teljesen szabályos kölcsönös beleegyezésen alapuló együttlét volt.

Hogy 50 évesen megkíván valaki egy 15 évest, az megint más kérdés. Társadalmilag elítélik, pedig 15 évesen már a fiúk lányok többsége szexuálisan érett, és ha 15 évesen tetszettek a kortársaim akkor 50 évvel később miért ne tetszhetnének ugyanúgy? És amíg az együttlét kölcsönös beleegyezéssel történik addig szerintem ezzel semmi baj nincs.

2016. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz vele. Ítélkezzenek. Ők se jobbak. Csak max másban. ŐK meg lehet más elítélendőt tesznek. Senkinek semmi köze hozzá. Ha élvezted akkor főleg nincs. Az első élmény fontos és neked jó volt. Ez a legfontosabb.
2016. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Emberek vagyunk más-más ízléssel.

Nyilván van olyan hetero, aki azt hogy valaki a saját neméhez vonzódik, azt mondja rá hogy undorító.

Valaki meg ezt tartja undorítónak hogy egy félig nagypapa kefél egy olyannal aki 1/3 idős.

Személy szerint ez utóbbit én is a legundorítóbb dolognak tartom (nem fog érdekelni hogy ez miatt mások leugatnak).

Társadalmilag elítélendő, erkölcstelen, kihasználás stb ilyenek miatt ítélhetik el az emberek az ilyet. Ennyi.

2016. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk azért, mert lehet, hogy a többi akit megdugott, még nálad is fiatalabb volt és nem biztos, hogy olyan kellemes élményei maradtak mint neked. Ha érted mire gondolok. Lehet hogy valami pedofil állat volt aki csak azért kezdett kicsit idősebbekkel, mert az is közelebb van a gyerekekhez, de mégsem kapják el érte. Eleve az gyanús, hogy annyi gyerek járt hozzá. Egyszerűen nem természetes, hogy ennyi korkülönbséggel szexuális partnerként tekint rád. Nekem egy ilyen emberről apám jut eszembe, apámra meg nem izgulok. Meg aztán ott a törvény, ami eldöntötte, hogy bizonyos kor alatt egy gyerek nem képes felelősen dönteni egyes dolgokban, akkor sem ha ő azt hiszi, hogy akarja.
2016. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
87%

Igaz lany vagyok 17 leszek a parom 43 es tobb mint egy eve egyutt vagyunk es a kiafiunk is lassan 4 hos.

Nem tudom mennyire nyugtat meg vagy erdekelt.

De a kor nem szamit ha meg teged nem zavar(t) akkor ne foglalkozz massal

2016. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!