Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyílvános szex, de hol?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyílvános szex, de hol?

Figyelt kérdés
Budapest Őrs vezér tere közelében lakom, tehát valahol arra felé egy jó hely ahol tuti biztos, hogy nem buknék le. (Barátommal szopnánk le egymást)

2016. dec. 22. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A feher uton ahol a buszok rakosmente fele kanyarodnak ott van egy fas, erdos resz, ott tuti nem latnak meg (dugtam arra fele mar lanyt)
2016. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de tél van és hideg :D, én a nyílvánosat egy zárt helyen értettem, mert hát azért még is lefagyna a farkam :D, de köszi tényleg, ha nem lenne más oda megyünk ^^
2016. dec. 22. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
árkád
2016. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Szivesen

Amit meg ajanlani tudok hogy esetleg az arkadban valami wcben vagy ruha bolt oltozoben

1es voltam

2016. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az árkádban belátnak a wc-nél nem? (alul)
2016. dec. 22. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nézhetem gyere hozzánk jó meleg a szobám
2016. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Árkád liftje olyan lassú és sosem megy oda ahova hívják, mindíg csak oda, ahova a liftben utazók viszik, tehát ez is egy potenciális hely lehetne. Viszont a lépcsőházat alig használják, a lépcső alatt is elbújhattok.
2016. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pillangó park
2016. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ruhabolt öltözőfülke !!!!!

tuti nyerő, már csináltuk!

2016. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!