Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti voltatok Hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti voltatok Hetero fiúba szerelmes? És mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon érdekes,mert én eddig csak a hetero fiúkért haltam meg idéző jelbe . De mindegyiket sikerült elfelejtenem nagyjából kivéve egyet . :D .Még mindig kéne,de mind 1 a heterok sajnos nem működnek együtt a melegekkel . :(

2016. dec. 27. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 101% hetero vagyok, de egyszer egy meleg srác le akart szopni, nyilván nem engedtem, mégis mi lett volna? :D Heterok azért heterok mert nem mennek bele meleg dolgokba.

17F

2016. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jogos ! :D A heterok nyilván nem engedik utána beszéltél még a sráccal? Csak mert amikor felajánlottam párnak illetve megharaptam nem is egyszer őket akkor távolodni kezdtek . :/ Pedig a heterok olyan nem tudom de megfognak . :D Nagyon - nagyon férfias a legtöbb . :"D persze nem mindegyik
2016. dec. 27. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

16

F

Szivesen ismerkednék hozzám hasonló fiuval

2016. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Megharaptad??!!
2016. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Azt hittem meleg, meg azt is mondta hogy kinyalna, miközben volt barátnője , aztan meg elmondta mindenkinek hogy meleg vagyok, es azóta alig beszelunk.. max annyit hogy ő homofób megjegyzést tesz a barátaival en meg visszaszolo.

Meg azóta is szeretem 😐19/f

2016. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Előző munkahelyemen belezúgtam egy házas munkatársamba.

Nagyon jól nézett ki, és teljesen egy húron pendültünk, imádtam vele lenni.

De nem volt semmi extra köztünk...sajnos.

2016. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
voltam, semmi
2016. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Van olyan szerencsém, hogy csak hetero srácba sikerült beleesnem mindig. Igazából most is valami ilyesmiben vagyok benne.

Végül nekem is sikerült őket elfelejtenem. Mondjuk az egyik alaposan át is vert sajnos, amit soha nem tudok neki megbocsátani.

2016. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most is szerelmes vagyok egy hetero sracba, olyan meleges volt, meg sok lany baratja van es azt hittem hogy meleg, beszeltunk 2honapig utana elkezdtem alapozni a melegsegem es utana elmondtam neki hogy bele vagyok esve es olyan kedves hogy meg o sajnalta hogy nem tudja viszonozni fuu nagyon szerelmes vagyok bele meg mindig beszelunk, en ilyen fele kedvessegre vagyom amit temerdek meleg nem tudott nekem megadni, mindig csak a szex es a kinezet.. 19/F
2016. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, miatta éltem meg, milyen amikor valakit a tulajdonságai miatt szeret meg az ember, beleszerettem és onnantol kezdve nem érdekelt se méret se kinézet, csak ő mint ember, de hetero, mikor elmondtam, hogy szerelmes lettem bele, kerülni kezdett, facen letiltott stb :(

Nem voltam senkivel, szerettem volna, hogy ő legyen az első, mindent megadtam volna neki, de hát hetero, ez van


21/p

2016. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!