Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés.2 legjob barátomb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés.2 legjob barátomba is szerelmes vagyok, de az egyiknél már csak ha felkerül a csajozás téma, féltékeny leszek, míg a másiknál nem. Ez miért van? 18/F

Figyelt kérdés

Mindkettővel középiskolában találkoztam először. Viktor az egyik. Ő már akkor, 9.-ben sem volt szűz, és barátnője is volt mindig. Nála nem rég realizáltam, hogy tényleg szerelmes vagyok belé, régen azt hittem, csak szexuálisan vonzódom hozzá, mert gyönyörű teste van. Ha vele épp az aktuálisan alakuló vagy meglévő barátnőiről esett szó, úgy kezeltem magamban, mint ahogy az megszokott bárkinél (adtam tanácsokat, meghalllgattam, a féltékenységnek jelét se éreztem), és ez jelenleg is így van.


Viszont Szabolccsal kb. egy éve, 10. elején lettem nagyon jóba. Vele sose esett szó a csajokról, és ő nem is olyan harsány személyiség, mint Viktor. Iránta a jóba levésünk kezdete után hónapokig határtalan szerelmet éreztem, és úgy gondoltam, vele lennék a legboldogabb ember. Talán kicsit reménykedtem is, hogy meleg, de nem mertem biztosra venni, míg Viktornál mindig is egyértelmű volt a heteroszexualitás. Sulikezdés után pár héttel, mikor láttam, hogy beszélget egy csajjal, és a csaj ilyen meg olyan szivecskéket írogat neki, annyira felk úrt, hogy azóta is egy ringy ónak gondolom, pedig nem is ismerem, csak utálom, mert képes volt Szabinál bepróbálkozni. Utána egy jó hónapig kerültem is őt, de hiányzott, ezért újra beszélgetni kezdtünk. Azóta már nem tudok úgy gondolni rá, mint előtte, de a féltékenység matadt.


Tisztában vagyok vele, hogy egyikőjükkel sem lesz soha semmi, csak azt nem értem, miért zavar Szabolcs alakulója, míg Viktor egyik-másik barátnőjével még jóban is voltam.



2016. okt. 31. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert Szabolcs iránt mélyebbek az érzelmeid.
2016. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert jelenleg Szabolcs jön be neked. És ez az érzés erősebb mint ami Viktorhoz kötött. Amikor arra gondolsz hogy Szabolcs meg ez a lány akkor összeszorul a gyomrod. Valószínűleg az is benne van, hogy szerinted ez a lány nem érdemli meg őt.
2016. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!