Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív melegek a kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív melegek a kapcsolatban is sokkal kezdeményezőbbek szoktak lenni mint a passzívak?

Figyelt kérdés

Általában az aktív pasi szokott kezdeményezni vagy a passzív? Vagy ez egyáltalán nem függ ettől? Kinek milyen tapasztalatai vannak? És ha lehet kort is írjatok, meg, hogy aktívak vagy passzívak vagytok!

(19 passzív)



2016. dec. 29. 03:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív lennék, de ismerkedni, kezdeményezni nem merek, mert félek kiderül rólam. :/ 17f Am szerintem a passzívok is kezdeményezhetnek, mert attól, hogy ez az oldal jön be neki, meg lehet rámenősebb a masik felnel.
2016. dec. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fél ugyanúgy kezdeményezhet.
2016. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok és elég felénk. Nem kezdeményeztem eddig, és nem hiszem, hogy ez változni fog. Ehhez egy alap személyiség kell, ami nekem nincs.

Minden elismerésem azoké, akik akár előben is nyitnak a másik felé! :)

Hajrá!

2016. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem függ össze, ha nekem van kedvem én kezdeményezek, ha neki akkor ő. ha mindkettőnk nagyon kívánja akkor úgyis egymásnak esünk nem várunk hogy a másik kezdeményezze
2016. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
kis cuki szűz passziv van itt pestről? :)
2016. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind két fél kezdeményezhet én aktívként is kicsit félénkebben kezdeményezek de szerintem ez nem gond.27
2016. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

vagy várj most nem a szexre érted?:D én úgy vettem:DD ha randira gondoltál, akkor nálunk pl anno barátom kezdeményezett, ő hívott el randira. de nekem kapcsolatom volt még akkor, szóval nem is ismerkedtem.amúgy kezdeményezek szívesen ha érzek esélyt


6os voltam

2016. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os nem lehettél az én voltam 27/f
2016. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én full aktív vagyok, 23 éves, és még sosem kezdeményeztem, mégis rengeteg partnerem volt. Mindig engem szólítottak le, vagy 1-2 alkalommal "egyszerre" szólítottuk le egymást. Akinek bejövök, az úgyis leszólít, tökmindegy, hogy aktív, vagy passzív.
2016. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ember függő.

Én, ha mindent tisztáztam magamban és megszünnek a gátlásaim, tudom önmagam adni, akkor simán kezdeményeznék passzivként, de sajna ezt a félénkséget lekéne győzni, életem legszebb és leg emlékezetesebb napja lenne, ha oda mernék menni valakihez aki tetszik, aktiv lenne és kiderülne, hogy bejövök neki, az lelkileg egy felemelő érzés lenne. Persze ha leszólítanának se lenne semmi bajom.


21/p

2016. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!