Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek! Nektek a külső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek! Nektek a külső vagy a belső számít jobban? 21f

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, kort írjatok!

2016. dec. 22. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A külső megfog a belső megtart:D
2016. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
mostani barátomat amikor megismertem tetszett de kicsit nekem túl lányos volt, nagyon vékony, kicsit nyávogós de azért helyeske:D de nem volt annyira az esetem, de összebarátkoztunk. megismertem, egyre jobban tetszett, azóta ő a legeslegnagyobb szerelmem:)
2016. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 teencurious ***** válasza:
95%
Tessék példát venni a 2-es válaszolóról srácok! :D
2016. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy az első is írta, a külső megfog, a belső megtart. DE! Szerintem mindkettőnek egyformán számítania kell, mert lehet valaki irtó helyes, ha egy gyökér (volt ilyenhez szerencsém), és lehet valaki belsőleg csodálatos, ha külsőre meg taszít (volt ilyenhez is szerencsém).
2016. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. :-)

Alkalminál a külső a szempont.

Komolyabbnál szintén fontos a külső, egy bizonyos szintet üssön meg (értsd: azért álljon fel rá :D), de a belső fontosabb. :-)


≈18F/a

2016. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon megfogalmaztad, szerintem. :)
2016. dec. 23. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog, belső megtart elv alapján ismerkedem!
2018. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Az aktív pasik mind vadászok. Vadászni meg külsőre lehet mert kit érdekel a belső. Ha gagyi a külső akkor még jobban megy más felé, tök mindegy milyen a belső.... Viszont ha a külső baromi jó, akkor megszokik egy színvonalat, ami alá nem megy könnyen, a gagyibbra nem váltja le a baromi jót. Ezért vannak a baromi jó passzívok baromi jó aktívokkal együtt régóta. És ezért nincs sokáig szingli aktív se aki baromi jó. :)
2018. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!