Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan akinek tetszik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó Veled kérdése:

Van olyan akinek tetszik ha egy pasi cigizik? MELEG KÉRDÉS!

Figyelt kérdés
Én ha meglátok egy pasit az utcán aki cigizik egyből elolvadok!! Nektek is van ilyen?? Én nem dohányzom!!

2016. dec. 29. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
En dohanyzom... De nem nagyon izgatna ha a baratom cigizne... Az esetleg hogy a fustot att adva csokoloznank :3
2016. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem tetszik kicsit se.
2016. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kovpet ***** válasza:
88%
Biztos van ilyen, de én bottal sem piszkálnék meg egy büdös bagóst.
2016. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is tetszik.
2016. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
nem. barátom dohányzik és én is, semmi különöset nem látok benne:D
2016. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Én rosszul vagyok a szagától és egyből kiábrándulok a pasiból.
2016. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semlegesen állok hozzá. Nem nagyon érzem az ilyen szagokat, ezért nem zavar, de nem is fog jobban vonzani valaki attól, hogy cigizik.
2016. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Én látom az idős cigiseken, főleg az apámon, mit tesz vele a dohány(a gyógyszerek, gépek, amiket használnia kell...), így ösztönből görcsbe rándul a gyomrom a cigitől. Ha valakit meglátok cigizni, majdnem hogy haragszom rá, hogy miért ilyen felelőtlen meg buta, mintha az apja lennék vagy nem tudom. Én érzem felelősnek magamat az ő hülyesége miatt. XD

...de tényleg, a cigi hosszútávon sok problémát tud okozni.

Szóval a kérdésedre válaszolva: Pont hogy visszataszító, angolosan nagy "turn off".

2016. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Utolsóval egyet tudok érteni. Én érzem szarul magam ha meglátok egy jó srácot dohányozni.

Ismerkedésnél kizáró ok is nálam, utálom érezni a másikon az undorító szagát.


≈18F/a

2016. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

En is szeretem valamiert.

Ilyenkor sokkal férfiasabbnak érzem, azt a sraco. Aamikor a cigi szaga osszekeveredik a parfumjével, az valami fenomenalis :33 nekem Is be jon

2017. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!