Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok! Mekkora volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok! Mekkora volt a legnagyobb farok, amivel eddig találkoztatok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
22
2016. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
20
2016. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
23
2017. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

#5

Majd terjeszd ezt a feleségednek meg a gyerekeidnek is. :)

2017. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
94%

nekem 17-18 cm valaki pssziv jon??

15 vagyok budarol

(hasonlo koruak ha lehet) irjatok privit!!

2017. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 BOXERSHORT ***** válasza:
61%
bírom a névtelen énkép hibás mentális és identitás zavaros tagokat akik a meleg, homoszexuális kategóriában szemezgetnek a kérdések közt, csak azért hogy legyen mire kiverjék a fas_ukat, majd azt követően szidni gyalázni a többit aki nem megfelelési kényszerből, hanem önmagukat elfogadva élnek. Szóval azt mondom, h akik ide azét írnak, hogy szidjanak másokat, húzzanak el és rakassák már végra abba a nyílásukba a fas_t amelyikbe oly rég kívánják. EEEEEeeeennyi .
2017. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 BOXERSHORT ***** válasza:
64%
még annyit, akad nem kevés jó barátom akik maximálisan heteroszexuálisak. Nekik köszönhetően tudom, hogy egy hetero pasi soha az életben nem fog meleg, homo fórumokat, oldalakat, tartalmakat felkeresni. Mi több, a létezésükről sem tud, mert HETERO és semmilyen forrásra nem kiváncsi ami a melegekkel kapcsolatos. tehát a sok ÁLHETERO elmehet a pic_aba. legtöbbje vagy túlkoros kényszer házasodott ( apa anya mondta, h muszály nősülni és kész). a többi pedig korra való tekintet nélkül lustaságából eredően dagadt igénytelen, amit nem képes elfogadni. szóval le lehet állni a melegek gyalázásával. ;)
2017. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 centi volt eddig a legnagyobb, ráadásul a számban lett akkora, féltem kicsit, mi lesz majd az anál közben, de nem volt állat, engedte, hogy én üljek rá, végül nagyon jó volt
2019. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!