Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire esélyes vékony de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esélyes vékony de kis farkú fiút találni? Ti találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés
Ugyanis ha rászánom magam, hogy kipróbáljam fiúval, akkor csak ilyen fiúval tenném. De mindnekinek 15cm felett van, akikkel beszéltem eddig.

2015. dec. 9. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ó hogy ilyet mért nem nő mond nekem soha :D
2015. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt tapasztalatom franciákkal, azoknak pici.

Állítólag az ázsiaiaknak is.

Tulajdonképpen főleg a német, és a magyar pasik vannak eleresztve...

Persze nem zárom ki, hogy köztük is van kisfarkú, de sajna ezt nem illik az első randin megkérdezni. :)

2015. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az ázsiai srácok is nagyon izgatnak, de itthon egyet se találtam sajna:( Pedig nagyon izgat, de a társkeresőkön nincsenek:( Erre is várok ötleteket. A kínai piacra nem fogok kimenni, hisz élőben magyarral se kezdeményeznék...
2015. dec. 9. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
13 cm kicsinek számít?
2015. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az már alakul:)
2015. dec. 9. 19:39
 6/9 anonim válasza:
100%
Nekem is ez jár a fejemben. Az enyém 14-15 cm, viszont 4,5 cm az átmérője.
2015. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Túl sok a jelentkező?
2015. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért abból a bemondásokból lehet, hogy nem ártana levonni pár centit. Sok kamasz kisebbségi komplexusos és igencsak lódítanak. Főleg hogyha a farkukról van szó. Na meg sokan nem is tudják, hogy hogyan kell mérni.


Miért nem jó neked az átlagos 14-15cm/3.5-es?

Ha még szűz vagy, akkor meg amúgyis érdemesebb lenne olyan pasit találni aki ért is hozzá és nem csak bedugdossa aztán két lökés után elmegy.

2016. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
14,5cm de átmérőben sajnos nem vékony, 5cm
2016. dec. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!