Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki eltudna minden mindent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki eltudna minden mindent mondani azaz irni, bevezetni a tökéletes és szexi és trendi alsóneműk világába vásárláshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnátok nekem tippeket adni, elmondani mindent az alsokról, de ilyenekről is meséljetek, hogy pl feneket jol kiemelje vagy a férfiasság látszodjon benne, kiemelje, fazonok, az összes alsóról beszéljetek, mert szeretnék venni és tájékozatlan vagyok-e téren.

2016. dec. 30. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy nézel ki. Ha jó alakod van, akkor vegyél nyugodtan feszesebb alsót, ha kicsit dunibb vagy, akkor ne legyen feszülős szerintem. J. Press elég jó minőség, Björn Borg is.
2016. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi, van hozzá alakom, akkor feszülőset veszek, köszike
2016. dec. 31. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!