Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne rólatok hogy melegek/biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
Sajnos ém egy ilyen problémával küzdök jelenleg.Esetleg ha valaki tud segíteni írjon rám!!

2016. dec. 30. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Rólam màr kiderült hogy biszex vagyok:D
2016. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarok ide linkelni, de 1000 magyar és külföldi cikk van arról, hogy a nők 100% biszexnek születik, és 90% uk az is marad. És van egy 10% akikbe belenevelik, hogy csak a kuki jó..

Persze az 90% nem azt jelenti, hogy simán bármikor dugna nővel. Csak mondjuk részegen párszor belemegy. Benedvesedik más nőtöl, tud velók csókolozni.

És ez amúgy sima, egyszerű emberi szemmel is simán érhető, hisz a nők sokkal kecsektetőbbek külsőre mint a férfiak.(gyengéd test, szép formák, etc.)


Tehát, ha nő vagy, akkor ne is foglalkozz ilyennel.


Ha srác vagy pedig, akkor se bánd, ha nem tudsz ellene tenni, akkor ez van.. Ha félsz, hogy valaki bántana ezért, akkor neki ne mond el. Keress olyan társaságot is, akik ezt megértik elfogadják.

2016. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,srác vagyok
2016. dec. 30. 23:59
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Csatlakozom, rólam is kiderült. Nem tettem semmi különöset, másfél évembe került ugyan, de elfogadtam a dolgot. Szerintem ha alapvetően úgy állsz hozzá, hogy a melegek/biszexek nem beteg emberek és nem tesznek semmi rosszat, akkor idő kérdése, és te is megbékélsz a gondolattal. Amennyiben még nincs meg ez a mentalitás nálad, erre kell rágyúrnod.
2016. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem igazán izgatna..

Biszex vagyok, es ha kitudódna akkor ez van...

Sose tagadtam azt hogy bi vagyok( csak azt hogy nem vagyok meleg) Manapság ha egy fiut a sajat oldala is érdekli akkor egybol "b*zi" vagy "homokos"-nak hívják. Az senkinek nem jut az eszébe hogy esetleg biszex..

De pl. Ha egy haverom(vagy akarki) nyiltan megkerdezné hogy biszex vagyok-e, nem tagadnam le.

16/F

2016. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rólam kiderült, mert a volt barátnőm mindenkinek kifecsegte. Semmi negatívot nem tapasztaltam,bár eleinte nagyon szégyelltem,de egy két kérdéssel a haverok részéről megúsztam. Azóta nem titkolom, már semmi értelme.
2016. dec. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

elmennék a pridera és megdobálnám magam tojással.

mégis mi mit tennék ilyen hülye kérdést?. kiélem vagy elfolytom és boldogtalan leszek.

2016. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Öngyilkos lennék
2016. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rólam is tudják, hogy meleg vagyok. 5 barátom azóta nem beszél velem, tehát nem is voltak barátok. A maradék meg elfogadta és azóta is ugyanaz az ember vagyok, mint aki előtte voltam. :) Sőt azóta boldogabb vagyok.

28F

2016. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Igazábol én örülnék neki, felszabadulnék és végre élhetnék, akkor már nem érdekelne semmi, csak magamtol nem megy, plusz falun élek, itt ha kiderülne szó szerint elvinnének boszorkányégetésre és nekem kampec, az apám meg addig piszkálnák, amig elnem költöznek vagy nem végeznének magukkal szégyenükbe, nagyon rosz, hogy nem tudom lépni és itt hagyni mindent, de szeretem a családom, szüleim elváltak, tudom ha elköltöznék apám bele pusztulni, nehéz elszakadni, sajna van lelkiismeretem


21/fiu

2016. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!